Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mostanában kezdtem a gyúrást....

Mostanában kezdtem a gyúrást. Mennyi idő múlva látszik az eredménye ha heti 3x megyek? Nem az izom nagyságára gondolok, hanem a minőségére.15/f

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
2009. nov. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hajajajajaj, látszik, hogy most kezdtél gyúrni, és már azt várod 1 hónap után, hogy 6 ajtós szekrény légy. De ezt nem rosszindulatból írom, szerintem mindenki így kezdi! : )


Nem lehet megmondani, hogy mennyi idő múlva fog látszani, ez genetika.. plussz még az is befolyásoló tényező, hogy hogyan, hányszor, és mit kajálsz, esetleg tolsz tömegnövelőt vagy fehérjét, avagy sem.

2009. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy jó minőségű izmot tudj felpakolni legfőképp egy tökéletes genetika kell:) Egyébként ha minden rendbben egy hónap alatt is észrevehető változást lehet elérni!
2009. nov. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

elmondom nkd hogy a heti 3 az kb a szintentartáshoz esetleg jó ha jók az adottságok.

inkább erőltesd magad és a 4 az a tökéletes .

erőltesd magad és akkor jobban nősz. nézd meg hogy edzenek a nagyok és figyelj el mindent tőlik ha nem megy valami kérj segítséget.

2010. márc. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát 4 hónap eltelt és van változás. Az izmaim sokkal jobban látszódnak. Olyanok is észrevették, akik nem tudják, hogy járok konditerembe. Szóval szintentartásnál csak többet ér.
2010. márc. 28. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!