Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyás céljából milyen tornavi...

Fogyás céljából milyen tornavideót ajánlanátok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Jillian Michaels tornáit szoktam csinálni,de szeretnék kipróbálni újakat.Nyilván sokkal célravezetőbb lenne,ha eljárnék edzőterembe,de falusi vagyok és Pesten tanulok,így szinte lehetetlen lenne úgy igazítani az edzést,hogy haza bírjak jönni,nyáron jártam futni és biciklizni,viszont borzasztó a közvilágítás,úgyhogy már nem mernék elmenni.

Valami jó izzasztót keresek,de ha lehet akkor 1óránál ne legyen sokkal hosszabb.

A válaszokat előre is köszönöm!:)

20L



2013. dec. 11. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
fogyni nem fogsz a tornától csak a megfelelő étrendtől amíg az nincs meg felesleges bármibe belekezdeni. ha az megvan akkor keress saját testsúlyos gyakorlatokat amik feszesitik a segged stb. kb naponta 3x kérdezik meg erre milyen gyakorlatok vannak úgyhogy találsz megoldást dögivel.
2013. dec. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nagyon "kedves" választ,ha ismered Jillian Michales tornáit tudod,hogy azok is olyanok,illetve néha használnak benne súlyzót,azt meg nyilván tudom,hogy az étkezés is fontos.Tapasztalatok érdekeltek,hogy miket lehetne még kipróbálni,mert érdekelne hogy kinek mi vált be.
2013. dec. 12. 14:41
 3/3 Coney válasza:

Nem tudom ismered e Péntek Enikőt. [link]


Rengetek kisfilmet töltött fel az internetre, vannak hosszabbak is, mint pl a Fitt arénás fellépése, de megjelentek már DVD-éi is. Szerintem nagyon jók, főleg a kardió típusú videóit szeretem.

2013. dec. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!