Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Na szóval egy olyan kérdésem...

Gyurokkó kérdése:

Na szóval egy olyan kérdésem van hogy 3 éve testépíttéssel foglalkozom és már kezdek rájönni hogy anyagilag nagyon nehéz fenntartani ez a sportot. ---Kérdés alul. (? ) ---

Figyelt kérdés

Ezért gondolkodtam az MMA-n, viszont nem tudom hogy mennyire mennék le izomzat/súlyilag . Küzdő sporttól is lehet jó alakja valakinek? Magasság/Súly előny hátrány?

F/17 testsúly : 66-67 magasság :180cm.



2013. dec. 17. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
180 centisen és 66-67 kg-osan megis mennyit koltottel ra eddig?
2013. dec. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

4 éve edzegetek. Eléggé hobbi szinten, néha kihagyásokkal. Én 180cm és 86kg vagyok. (kb 15-18% testzsírral)

A testépítéssel foglalkozol, azt jelenti, hogy olvasol róla könyveket?

2013. dec. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát egyenlőre kb 300 euró ..viszont még nem dolgozok mivel még suliba járok ...szüleim pedig nem támogatnak anyagilag ..A tápkieg drága,ehetek bárhogy nem hízok .. ezért feladom már
2013. dec. 17. 22:52
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát edzek is meg ugye könyvet is olvastam róla neten is utanna néztem ..
2013. dec. 17. 22:56
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem havi 200 ban van, évtizedek óta...

na lehet számolgatni.

ez is mint minden sport, egy idő után, költséges, néha eléggé is.

2013. dec. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tényleg azért akarsz elkezdeni ememára járni hogy jól nézz ki? grat.. egyébként ugyan olyan divatsport szóval ebbe is sok pénzt kell költeni még ha nem is annyit mint a testépítésre.
2013. dec. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy csinálod az mma-t is mint a kondit,akkor tök mindegy,lásd 3 év alatt az elért 66 kilót,amiből egy értelműen lejön,hogy nincsen étrend.Ha meg rendesen csinálnád,jársz thai boxra,bjj-re,kettlebell edzésre,vagy crossfit edzésre,akkor edzésdíjban már triplában is vagy a kondihoz képest.Edzés után ugyanúgy kell fehérje és étrendet ott sem árt tartani.
2013. dec. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90000ft 3 év alatt az kb semmi, de azért egy tisztességes étrendet lazán össze tudnál rakni szerintem, ha megbeszélnéd szüleiddel a dolgot, nem olyan nehéz eleget enni, és ha lejjebb adod az igényeid, akkor nem is olyan haj de nagyon költséges, főleg nem 60kg os embernek...
2013. dec. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!