Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha a francia idegenlégióba...

Ha a francia idegenlégióba készülök, heti hány illetve milyen edzést érdemes csinálni?

Figyelt kérdés
10.es gimnazista vagyok, fizikumot tekintve átlag, 2 évet fociztam komolyabban, aztán csak hobbi szinten.
2013. dec. 22. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk heti 3 ökölvívás,fegyencedzés és rengeteg futás,akár heti 5x1-1.5 órát.

úszni is tudni kell,uh uszodába is lemehetsz időnként.

2013. dec. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 aikiboxer ***** válasza:
Szerintem is legfontosabb az erőnlét és az állóképesség, ezért valamilyen erősítő edzés (súlyzós vagy saját testsúlyos, pl. fegyencedzés/street workout), vagy egyenesen crossfit, mellette rengeteg futás és úszás. Küzdősport is jól jön, boksz vagy birkózás.
2013. dec. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kiszórnak, még a legelején...sztem még a felvitelit sem tudod végig csinálni...

de addig örülj, mert ha aláíratják veled a szerződést, utána 5 év edzés jön,ha akarod, ha nem!

2013. dec. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Ezt mi alapján írod?

2013. dec. 23. 16:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még.Várd meg a 18. életéved.

Ha oda akarsz menni akkor napi rendszerességgel kell edzened.Nem a felvételi a kemény hanem a kiképzésen a terhelés.

Sok buta felkészül a felvételire de arra nem ami utána jön...

2014. jan. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!