Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul? Fogyózok...

Mit csinálok rosszul? Fogyózok, mégis többet nyomok mint elötte?

Figyelt kérdés
Igaz,hogy formásodok,kevesebbnek tünök,de a mérleg teljesen elvette a motivációmat ma.71,5 voltam,és most 73,8 vagyok...

2013. dec. 27. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Miből áll nálad a fogyózás? Itt elsősorban az étrendre vagyok kíváncsi. Ekkora súlykülönbségen pedig nem kell keseregni, ezt én neked egy reggeli és egy esti mérés különbségeként is össze tudom hozni, ezért nem mérvadó folyton a mérleget figyelgetni.
2013. dec. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem a mérleg a lényeg, hanem a látvány. Amíg a mérleg dominál addig fabatkát sem ér az egész.

És igen, a diétáról jó lenne többet tudni, illetve arról, hogy sportolsz -e mellette.

2013. dec. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
lehet hogy az étrendemmel van a baj,ugyanazokat eszem mint eddig,csak nem zabálok mint elötte.tehát nem mondok nemet egy adag lasagne-nak.De úgy hallottam hogy mindegy hogy mit eszünk,csak mértékkel.A sport meg annyibol áll,hogy csinálok gyakorlatokat combra,popsira.Kb 7-8 félét,30-35-ös ismétléssel lábanként.Hasprés is benne van,de az nagyon gyengén megy.Ès még naponta 30-40 perc intervallum program elliptikus tréneren.
2013. dec. 27. 13:17
 4/5 anonim ***** válasza:

"De úgy hallottam hogy mindegy hogy mit eszünk,csak mértékkel"-aki ezt mondta, az jó nagy hülye volt. A helyi erősítő gyakorlatok sincsenek semmilyen hatással sem a fölöttük lévő zsírra, sem az egész testen lévő zsírtömegre. Főleg, ha már 20+ ismétlés megy belőlük. 30-40 perc aerob sem elég sokra.


Ha rendesen akarod csinálni, akkor heti 4x1 óra aerob edzés, és normális étrend! A szálkásító diéta alapelveit nézd meg, legalább próbáljon rá hasonlítani alapjaiban az étrended, tehát az alapanyagok, az arányok, a mennyiségek ezeket próbáld meg alkalmazni.

2013. dec. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Csökkentsd a szénhidrát beviteled napi 200 gramm alá és fogyni fogsz :)


Ez persze azt jelenti, hogy viszlát lasagne, tésztafélék és kenyér. De van helyette abonett, meg hús, meg sajt, meg saláta, meg tojás :) Meg rakás zöldség. Egészségesebben fogsz élni és ha mozogsz, akkor fogyni is fogsz éhezés nélkül. Ami viszont lényeges: a mozgás során izomtömeg keletkezik. Az izom viszont nehezebb, mint a zsír. Úgyhogy lehet, hogy megállsz a fogyásban egy időre, de az is normális. Ha viszont nem sportolsz, a zsír helyett az izmaidból kezdi előbb a szervezet a szénhidrátokat kivonni, ebből egyenesen következik, hogy gyengülni fogsz mindenféle látható zsíreltűnés nélkül...

2013. dec. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!