Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kettlebell edzésterv. Hogyan?

Kettlebell edzésterv. Hogyan?

Figyelt kérdés

Hogyan néz ki egy kettlebell edzésterv? Hány gyakorlatot csinálnak? Hány ismétlés, hány sorozat?


Nem tudom elképzelni. (súlyzós edzéseket végzek)


2013. dec. 30. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel azért a kettlebellel sem csak egyféle dolgot lehet kezdeni, és kombinálni is lehet mással, ezért nem elég egyértelmű az erre adható válasz. Ha érdekel, olvasd el Pavel Könyvét (könyveit) a kettlebellről. Nézegess róla Yt videókat, a kettlebelledzes(pont)hu-t.


Haverom rendészetire jár, csak kiegészíti vele a súlyzós edzést, tehát heti 2-3 alkalommal nyom vele egy elég odaverős kardióedzést, ami szinte kizárólag swing-ből és snatch-ből áll. Szokott még vele bemelegíteni, és levezetni, press, TGU, guggolás és egyéb gyakorlatokat használva.


Tehát attól függ, mire akarod alkalmazni, és mekkora részben, de a súlyzós edzéshez simán hozzácsaphatod.

2013. dec. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

elolvastam a könyvet. neten is nézegettem.


de semelyikben sem szerepelt olyan edzésterv, mint pl. a body.builder.hu-n súlyzós edzéstervek...


ezért tettem fel a kérdést.

2013. dec. 30. 18:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig a könyveiben van edzésterv...
2013. dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
letöltöttem és nem találtam. hányadik oldalon van szerinted?
2013. dec. 30. 20:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy egész fejezetben kifejti a végén.
2013. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem ami bevált :


40 másodperc gyakorlat 20 másodperc pihenő es minden 2x, összesen fel óra .


Kezdek 6-7 perc bemelegítéssel. Lábak derék törzs karok kis ugró kötél a végén 2 percig.


Utána jön clean & press bal majd jobb kézzel

Aztán full swing

Majd 8-as figura labnal utána felemelve másik kézzel támasztott Rack-be.

Utána 1 perces aktív pihenő amiben legboxolni szoktam majd megismetelem ezt mégegyszer .


Ez így kb 7+16 perc , aztán egy 5 perces nyujtas a végén. Combokat labakat kis torzskorzes karkorzes felvaltva, ezeket fel fel percig. Előre hajózás nyújtott lábbal, kézzel stb.

2014. jan. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!