Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzéssel kapcsolatban kellene...

Edzéssel kapcsolatban kellene egy kis segítség, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Fizikai alkalmasságira készülök az NKE-re. Van 2000m futás, 4x 10m ingafutás, felülés, helyből távolugrás és függeszkedés/fekvenyomás (választható. Kb 2,5 hónapom van még felkészülni. Korábban sokat sportoltam, van tesiérettségim is, de most kb fél év kimaradt különböző okok miatt, szóval újra formába kéne jönnöm. 19 éves vagyok és lány. [link] oldalon fent vannak a pontos feladatok és a ponttáblázat is.

Nekem a felülés már megvan max pontosra, a futásra is tudok készülni, de a függeszkedésen és a helyből távolugráson még bőven van mit javítani. Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy erre az utolsó kettőre hogyan tudnék gyakorolni. Milyen gyakorlatok vannak, amelyekkel ezeket lehetne javítani? Ezen kívül, ha a többihez tudtok még hasznos tippeket adni, azt is nagyon megköszönném. Hogyan érdemes edzeni, milyen sűrűn? Úgy hatásosabb ha adott nap csak 1-2 félére edzek?

Előre is köszönöm a segítséget!


2014. jan. 8. 21:17
 1/1 anonim válasza:
Ne gondolkozz csak csináld :DDDD
2014. jan. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!