Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hot Ironnal lehet fogyni? Jó...

Hot Ironnal lehet fogyni? Jó alap ahhoz, ha el akarom kezdeni a Fegyencedzést? Nem leszek tőle nagydarab?

Figyelt kérdés

Kb. 25-30 kg felesleg van rajtam. Figyelek a kajára, és izmos, de karcsú, szép, nőies testet szeretnék. A zumba, flabélos meg hasonlók annyira nem vonzanak.

Kérlek, ne mondjátok, hogy túl kövér vagyok ezekhez, mint a családom :(

Köszönöm a segítséget.

19/L



2014. jan. 11. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha fogyni akarsz hogy lennél nagydarab?

Jó kaja,edzés a fontos ez csak egy kis plusz.

2014. jan. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha nőnek az izmaim, attól kövérebbnek tűnök majd nem? Hallottam már olyat, hogy előbb le kell fogyni, addig nem szabad erősíteni, mert csak vastagodást lehet elérni vele. :S
2014. jan. 11. 23:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Egen,ha a zsír alatt nőnek az izmok akkor vastagabb leszel bar kicsit formásabb is.

De a Hot Blood egy zsírégető :)

2014. jan. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem Blood..Iron.
2014. jan. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 aikiboxer ***** válasza:
A hot iron erre nem a legjobb. Kezdetben menj le heti 3x futógépre gyorsan gyalogolni (pl. 7 km/óra és tedd 8% emelkedőre) vagy lassan kocogni legalább 40 percet. Mellette szálkásító diéta. Először dobj le 10 kg-ot (ha jó a kajád ez kb. 2-3 hónap lesz), utána vagy akár közben is nekiállhatsz fegyencezni.
2014. jan. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!