Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A citromos viztől le tudnék...

A citromos viztől le tudnék fogyni az esküvőre? Június közepére

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 10:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában nem.

Ha mellette egészségesen étkezel és mozogsz, akkor fogyhatsz addigra, de hogy mennyit, azt még nagyjából sem lehet megmondani, mivel nem írtál súlyt, magasságot és kort.

2011. ápr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
A citromos vízzel majd jól kimaratod a gyomrodat... inkább sok gyümölcs-zöldség, és persze mozgás.
2011. ápr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Pont a napokban hallottam hogy le lehet fogyni tőle,de hogy igaz e nem tudom,de mozgás nem ártana mellette,és a cukros, felejtsd el!
2011. ápr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Egy barátom anyja ezzel a technikával szerettem fogyni korábban. A vége kórház lett, és azóta(évek óta) tartó folyamatos kezelés. Gondold meg...

Én a 90 napossal fogytam szépen, 15 kilót, és ennek már több mint egy éve, nem nagyon csúsznak vissza a kilók, merem ezt ajánlani.

2011. ápr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha eddig se voltál vékony miért éppen az esküvőre? Ígyis úgyis szép leszel + kb. most ki kell választanod a ruhádat, ha sokat fogysz nem tudják majd rádigazítani július elején.

Ha általában fogyni akarsz: mozgás, 0 mesterséges cukor helyette gyümölcs, kevés gabonakészítmény sok zöldség + nem zabálás össz-vissza.

2011. ápr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok hozzáértő csak logikázom:


Ha csak ezt szeretnéd fogyasztani, akkor annyira mindegy, hogy a citromot kihagyod-e belőle. Ha mindent ugyanúgy ahogy eddig ettél csak + citromos víz, akkor nem hiszem, hogy lefogynál. Azt ne felejtsd el, hogy a kövérségnél is csúnyább a megereszkedett bőr. Én 63-ról fogytam 47-re. De igen csúnyán lóg a bőröm. A menyasszonyi ruhában nem mutat. Akkor inkább már egy megfelelő fazonú neked jól álló fogyókúra nélküli ruha.

2011. ápr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor elég sok sovány ember rohangálna!:)

Megfelelő étrend és legalább heti 3x egy óra mozgás!

2011. ápr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hogy fogynál már le citromos víztől? Pláne 2 hónap alatt? Komolyan mondom, egyesek elképesztő nagy hülyeségeket tudnak kitalálni.
2011. ápr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nézd meg ezt: [link]
2011. ápr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]


2 hónap alatt 8 kilót leadhatsz.:)De javaslom,hogy ne a mérleget nézd majd,hanem a centit és a tükröt.:)

2011. ápr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!