Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 20 perc ellipszistrénerre...

Napi 20 perc ellipszistrénerrel mennyit tudok fogyni június 1-ig?

Figyelt kérdés
?
2013. máj. 8. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha étrend változás is van akkor olyan 5-8 kilót is akár. De ha az étrended nem változik, és csak a 20 perc edzés van akkor szinte semmit. Csak annyit érsz el, hogy stagnálni fog a súlyod. Mindent eszel, és sokat de nem fogsz hízni..

A 20 perc mozgás amúgy sem elég..

2013. máj. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, nem akarlak elkeseríteni, de én az elipszis trénertől nem nagyon tudtam fogyni. Javult az állóképességem, meg jót izzadtam rajta, de minimális volt a fogyás. Érdemes kiegészíteni más edzéssel és persze odafigyelni az étkezésre.
2013. máj. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
miket egyek akkor?
2013. máj. 8. 13:12
 4/6 A kérdező kommentje:
2.hozzászóló de mennyit fogytál és mennyi idő alatt?
2013. máj. 8. 13:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 2. válaszoló. Én nyaralás előtt akartam pár kilót ledobni, 63-ról lefogytam 60-ra jó 2 hónap alatt úgy, hogy minden nap kb. 15-20 percig trénereztem és mellé napi 5-6x ettem keveset, főként sok zöldséget és szinte semmi lisztes, cukros dolgot. Kb. olyan napi 1000-1200 kalóriákat ehettem. Ha van lehetőséged/időd, az elipszis tréner mellé még legalább 2 naponta jó 45 percet aerobikozzál, sokkal látványosabb lesz az eredmény.
2013. máj. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem a mozgás fogyaszt, hanem a táplálkozás.


Az ember hús és zöldségevő.


Napi 20-30 perc intenzív edzés (ellipszis, erősítés) elég edzés lehet.

2013. máj. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!