Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » S. O. S. Írnátok olyan mozgásf...

S. O. S. Írnátok olyan mozgásformát/sportot, ami a zsírt égeti? Főleg a combomról szeretnék leadni.

Figyelt kérdés

Olyat,ami nem az izmot bontja,hanem a zsírt. (mert nemrég azt hallottam,hogy a futás az izomból vesz el - de most nem is ez a kérdés)


A combomról kéne eltüntetni valahogy a feleseget SPORTtal nyilván azon túl,hogy odafigyelek az étkezésemre.


Életbevágó lenne onnan fogynom pár hónap alatt , mert szép íve van a csípőmnek,ezáltal a lábaim is szexik lennének,de 38-as (női M-es) ruhákat hordok alulra. Iszonyatosan zavar.


N



2014. jan. 13. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Aerob edzés. Heti háromszor.

Vagy szabadban, vagy futópadon monoton gyaloglás.

4-6 km/h, attól függ milyen edzettségi szinten vagy.

Kezd 4km/h-val. Lényeg, hogy ne futás, hanem erőltetett gyaloglás legyen.

Az edzés optimális időtartalma 40-60 perc. Közben nem szabad megállni.

Ezenkívül jó lenne súlyzós edzést is beiktatnod.

Kérd személyi edző segítségét.

2014. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudsz egy helyről fogyni, mennyiszer kell még ezt elmondani a jónépnek?!


Egyébként meg a sport mellett elsősorban a táplálkozás függvénye, hogy fogysz-e, és hogy miből mennyit. Szálkásító edzés kéne, valamint ha nem akarsz izmot veszteni, akkor erősítő edzést is be kéne iktatni az aerob mellé.

2014. jan. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. , köszönöm.


2. , képzeld DE,lehet. Amúgy meg azt írtam,hogy főleg.


Egyébként Flabélos-ozok is,a külső combok karcsúsítására.

2014. jan. 13. 16:50
 4/8 kovpet ***** válasza:

Tudod, attól, hogy nagyon szeretnél valamit, az még nem valósul meg. Ha tényleg életbevágó, akkor van egy rossz hírem :)

NINCS helyi zsírégetés, hiába lenne jó, ha lenne.

2014. jan. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy valamelyik testrészedről akarsz fogyni, arról fogysz, a többi meg marad úgy ahogy van. Ha fogysz akkor mindenhonnan fogysz.

Futás sem minden esetben bontja az izmokat, fontos a pulzusod a zsírégetéshez, vegyél egy pulzusmérő órát, és abból tudni fogod hogy jól csinálod e.

2014. jan. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"képzeld DE,lehet"

XD, képzeld, nem... Nem tudom honnan veszik, de ez egy tévhit. Gondolom te is tanultál élettant és biokémiát, hogy vitába szállsz velem, és az ellenkezőjét bizonygatod annak, amit nem csak én, de amint látod, mások is mondanak. Nincs helyi zsírégetés, fogadd el. Ha mégis megtaláltad volna a módját, akkor Nobel-esélyes volnál.

2014. jan. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Egyébként Flabélos-ozok is,a külső combok karcsúsítására" ha ezzel arra gondoltál, hogy a flabélossal helyileg égeted a zsírt, elmondom, hogy ilyen sincsen. Maximum helyi izomnövelés van (bár ezt sem lehet a végtelenségig aránytalanítani), amitől az adott testrész formásodhat, de semmilyen gyakorlat nincs hatással helyileg konkrétan egy adott zsírrétegre. A flabélosnál pedig vannak hatékonyabb, nem utolsósorban költséghatékonyabb módszerek is.
2014. jan. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, ezt viszont elírtam, szálkásító étrend kéne. Erre rá tudsz keresni.
2014. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!