Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy vékony fegyencedző srác...

Egy vékony fegyencedző srác vajon két vállra tudna-e vajon fektetni egy nála jó húsz kilóval súlyosabb testépítőt?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy mindkettő régóta, évek óta napi rendszerességgel sportol és

1. a street workoutos kb 65-67 kiló, vékony szálkás izomzattal rendelkezik, hajlékony

2. a testépítő kb 85-90 kiló, nem felfújt hanem tömör izomzattal rendelkezik, viszont csak konditerembe jár.

Sikerülhet-e vajon az 1-es számú versenyzőnek két vállra fektetnie valaha a 2-est?



2014. jan. 13. 17:56
1 2
 1/11 anonim válasza:

Helo!

Szerintem nem ... mondjuk ez nem csak a kondícióról szól,hanem arról is hogy melyik hogy tud verekedni.

De sztem alapból nem,azért egy 85-90 kgos kondis csávót nem olyan egyszerű két vállra fektetni....

2014. jan. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ki teljesítene jobban egy monster truck versenyen, egy F1-es pilóta, vagy egy N.A.S.C.A.R. versenyző? Ennyire lehet megválaszolni a kérdést, mivel mindkettő sportoló egy számára idegen sportot űzne. Ha esetleg valamelyiküknek volna technikája, netalán harcművészeti képzése is, akkor valószínűleg előnyben volna. Egyébként nem jó a példám, mert feltéve, hogy átlagos, képzetlen emberek, elmondhatjuk, hogy a kisebb hátrányban van. Tudom, a filmek és a kocsmai legendák más sugallnak, de bizony számít ám a méret. Szóval egy nehezebb, izmosabb ember sokkalta nagyobb valószínűséggel pofoz ki egy nála gibirnyóbbat.


Vagy mire gondoltál, ara, hogy a testépítő állna, azt mondaná, hogy gyere nekem öcsém, boríts fel? Ha hagyná magát, akkor azért csak nem lenne olyan gyenge a street workoutos sem, hogy ne tudná kigáncsolni.


(Egyébként street workout és fegyencedzés-->nem ugyanaz).

2014. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha egyik sem tud bunyózni nyilván a nagyobb nyer főleg ha 20kg a különbség.
2014. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hmmm én is ilyesmire gondoltam, de ha a kisebbiknek lenne egy pici technikai előnye (mondjuk egykor judozott vagy valami) akkor szerintem nagyobb lenne az esély erre
2014. jan. 13. 19:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Az már szoros ha TUD judozni.
2014. jan. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyik sem tud verekedni, ilyenkor általában a nagyobb nyer.
2014. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ok, köszi a válaszokat :()
2014. jan. 13. 19:34
 8/11 anonim ***** válasza:
ha kicsi földharctudás is van a kisebbnek akkor minden probléma nélkül lenyomja de egyébként én is inkább a nagyobbra voksolnék mert földön előnybe van a plusz testsúly miatt(ami ugye most nem súlyfelesleg)
2014. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
elgondolkodtam azon hogy esetleg a kisebbik hajlékonysága nem e jár azzal az előnnyel hogy könnyebben ki tud szabadulni esetleg szorongatott helyzetből, könnyebben ki tudja "cselezni"
2014. jan. 13. 21:29
 10/11 anonim ***** válasza:
tényleges tudás nélkül semmi ilyennel nem lehet számolni ugyan úgy mint ahogy elhajolni sem tudna egy ütés elől minden előképzettség nélkül
2014. jan. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!