Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mért éreztem? Ez normális?

Boldogsággyerehaza kérdése:

Mért éreztem? Ez normális?

Figyelt kérdés

Első ilyen órám volt, csoportos edzés, bemutatkoztam, felvázolta mire figyeljek, de mondta hogy figyel rám és majd jön és korrigál ha rosszul csinálnám. Nagyon szimpatikus. Örültem, hogy találtam olyan edzést, amit férfi tart. Fontos hogy felnézzek az edzőre, mert igy keményen végigcsinálom az órát. És ez nála stimmelt!


Na és igen, a lényeg, rosszul csináltam, és ő jött és korrigált... És engem meg a hideg kirázott.. Mint aki elvesztette a fejét.. :D

Te jó isten :D igazábol tanulnom kellene, csak kiváncsi vagyok a véleményetekre:)

Nem vonzódok hozzá ugye? :D Mitől rázott ki a hideg? Vagy csak ennyire szenzitiv lennék és vágyom a szeretre?


Szép napot nektek ;)



2014. jan. 17. 11:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 *Glissade* ***** válasza:

Oké;)

Akkor jó kufircolást kívánok!

De azért az edzést se hanyagold ám el;)

2014. febr. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:

"Észnél leszek!;)"

Hát persze! Én is azt hittem, amikor 38 évesen végigdúltam a megyét, és tényleg, ez remekül is működött. Aztán jött valaki, aki megtanított rá, hogy az ész itt bizony csinálhat akármit, semmire sem megy.

Nem tudom, mit kívánjak neked. Egy részről az volna a jó, ha a világon legalább egyszer mindenki megtapasztalná, azt, amit én, más részről viszont az ellenségeimnek se kívánom azt a kínt, amit akkor éreztem, amikor fél év után kiszeretett belőlem. Ennek idestova 15 éve, s bár azóta boldog házasságban élek, habozás nélkül rúgnék fel mindent, ha azt mondaná, hogy még egy félévet ad nekem az életéből. Szóval jól gondold meg!

2014. febr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 A kérdező kommentje:

Megosztod velem- ismeretlenül- de egy féltve őrzött érzésed! Hogy megóvj!! Ez nagyon jol esik! Koszonom!


Glissade: neked is koszonom szepen a tanácsokat!!

2014. febr. 11. 01:14
 74/74 A kérdező kommentje:
Kár lett volna termet váltanom! :D :D :D :D
2014. febr. 23. 22:35
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!