Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyöngyösön tudtok nindzsucu...

Gyöngyösön tudtok nindzsucu oktatást vagy ehhez hasonló harcművészetet? Leírásban több

Figyelt kérdés
Kyokushin karatéztam 7 évig de abbahagytam, nagyon hiányzik a harcművészet (nem nem akarok ide visszamenni bizonyos okokból) viszont valami újra vágyok valamire ahol nem csak a levegőt ütjkük és rúgjuk valami izgalmasabbat. Tudtam seholse úgy kezdeném hogy egyből a kezembe adnák, tisztában vagyok vele. Ha tudtok mondani helyeket esetleg linkelni weboldalt megköszönném.:)
2014. jan. 18. 16:50
 1/3 aikiboxer ***** válasza:

Karászi Sanyi most kapta meg az 5. dant aikidóból, úgy emlékszem neki van dojója arrafelé -- ezer éve tőle tanultam meg az első lépéseket, nagyon jó aikidós szerintem, keresd meg őket.

[link]


Amúgy meg Gyöngyös a kobudo hazai őshazája, miért nem keresel egy kobudo edzést és tanulsz meg nunchakuval, tonfával bánni? Az is jó móka egy karatékának. :)

2014. jan. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
óóó köszönöm, utána nézek ! :)
2014. jan. 20. 17:05
 3/3 A kérdező kommentje:
aikido-s edzést találtam, kobudo-t viszont sajnos nem (legalábbis neten) :( pedig érdekelne :) még keresem
2014. jan. 20. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!