Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A suli kezdete előtt le...

Juc! kérdése:

A suli kezdete előtt le szeretnék adni pár kg-ot, Mi a leghatásosabb?

Figyelt kérdés

tudom h a sport kell,de mégis milyen? (mert én sportos osztályba járok,mégis szerintem több van a kelleténél a kg-okban.) futni szeretnék csak nem tudom h az hatásos-e a hasamra,mert főképpen a hasamon van,és a combomon felesleg.

léci SEGÍTSETEK!!!


2010. júl. 21. 20:38
 1/4 anonim válasza:

Én is ugyan így vagyok,bár nem tesi tagozatra járok.

A futás a legjobb,formálódik a lábad,és a futással lehet a hasadról a legjobban leadni a felesleget. Szóval hajrá:)

2010. júl. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel helyi zsírégetés nincs, ezért senki sem tudja hogy honnan fog először fogyni, ezért neked sem tuti, hogy először a hasad fog tőle lemenni-a genetikád határozza meg. =)
2010. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, és a bíztatást ;)
2010. júl. 22. 11:24
 4/4 bubuzéla ***** válasza:
Lehet a mellet fog teljesen lefogyni aztán a feneked lábad és legutoljára a hasad. Nőknél ez ilyen szar dolog, ez van, azért csak fel a fejjel. :D
2010. júl. 25. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!