Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A combom szeretném vékonyítani...

A combom szeretném vékonyítani, a popsim formálni és feszesíteni. Milyen gyakorlatok szükségesek ehhez?

Figyelt kérdés

165 cm és 60 kg vagyok, itt ott látszik egy kis felesleg, pl, a belső combom az, ami nagyon zavar. elkezdtem diétázni és Rubint Réka videokra tornázni. attól félek, hogy a videotól nem hogy vékonyabb lesz a combom, hanem még vastagabb mert izmosodik. kérlek segítsetek!

előre is köszönöm

p.s. edzőterembe nem merek lemenni, mert kisebbségi komplexusom van, és félek h mindenki azt nézni milyen béna vagyok és hogy milyen undorító testem van...


2014. jan. 20. 19:30
 1/2 anonim válasza:
RR videóitól max 10 év múlva lesz izmosabb combod :)),szerintem nyugodtan tornázz rá!,és ez az edzőtermes dolog hülyeség,ha nem vagy bűnronda akkor a pasik azért fognak megbámulni,mert ott vagy ! semmilyen komplexusod ne legyen e miatt,nyugodtan menj,és kérhetsz tanácsokat általában szívesen ad bárki,inkább olyantól akin látszanak az évek nyomai...
2014. jan. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hülyeség a köbön...


Azért vagy lötyi,mert izomtalan vagy.

Egyszerre izmosodni és fogni nem lehet.

Helyi zsírégetés nincs.

A RUBINT Rékát hagyd abba mert sz*r.

Irány a terem,senki se fog kiröhögni.

2014. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!