Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Leg Magic izmosít, vagy...

A Leg Magic izmosít, vagy fogyaszt?

Figyelt kérdés
nem tehetek róla, de rettentő csúnyának tartom az izmos lábakat, ugyanannyira, mint a kövéret.
2008. júl. 20. 20:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
semmit nem ér!!!
2008. júl. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
próbáltad? lécci írjátok oda mire alapozzátok a véleményeteket.
2008. júl. 21. 12:02
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
A LegMagic a 21. század legnagyobb találmánya.Ez a legalkalmasabb arra hogy fogyassza a pénztárcád tartalmát és kb. 2 hónapig a használóit is. Aztán mivel elértél egy bizonyos edzettségi szintet már nem tudod az intenzitást tovább növelni. Mivel nincs állítható nehézségi fokozat az intenzitást csak az idövel tudod növelni. Ami akkorra már kb. napi 1 óra lesz. Ennyi pénzel meg egy kis ésszel és napi 1 órával egy féléves fitnessbérletet veszel a legjobb terembe is. És akkor nem csak az alsótest dolgozik. Egyébként is baromság. A legjobb combformáló a guggolás és a kitörés és gép sem kell hozzá. És egy izmos láb sokkal szebb mint egy kövér akár férfi vagy nö. De nem kell félni , hogy túl izmos lesz a lábad. Ahhoz már 100kg felett szoktak goggolni.
2008. júl. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
74%
Nem értek egyet.Én Karácsonyra kaptam, azóta szinte minden nap használom, max 5-10 percig, szóval nem mondhatnám, h nagyon megerőltetem magam, de ettől függetlenül tényleg látszik az eredmény.A hasikám szinte már kockás, a lábam is nagyon szépen kezd formálódni, s én azt mondom inkább izmosít, mint fogyaszt..De lehet, h fogyaszt is, de ezt enm tom biztosra mondani..ezerszer vékonyabb vagyok, mint Karácsonykor, de ezt inkább a fogyózásnak , és az azóta ledobott 10 kg-nak tulajdonítom.Hébe-hóba futok, 1 héten 2-3 alkalommal fél órát..de ezt max 1 hónapja művelem, nem állok nagy sportember hírében..tehát még azt sem lehet mondani, h nem a Leg Magictől van a változás.Nagyon jó kis gépezet, sztem megéri az árát.Nem a mennyiségen, hanem a rendszerességen van a hangsúly, s ha van kitartásod, akkor hamar látni fogod az eredményt.
2008. júl. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
86%
jajj, bocs, én vtam az előző..most látom, h nem épp izmokra vágysz:D akkor viszont nem ajánlom...
2008. júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
Legmagic már kockahasat is csinál? Nem semmi pedig csak a lábat mozgatja. Egy-két anatómiai probléma van a dologban.
2008. júl. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
86%
Akkor csinál kockahasat, ha nem kapaszkodsz a fogantyúba, hanem csak a lábaddal dolgozol...s akkor a hasizmod is edzed.Nekem nagyon látványos, és tényleg semmi mástól nem izmosodhattam meg.
2008. júl. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
42%
Szerintem a hassal nem csinál semmit, viszont a lábat erősíti, izmosítja.
2008. júl. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

Aki azt mondja hogy a hasat is edzi akkor alapvetöen nincs tisztában saját anatómiai felépítésével. Lehet hogy egyesek ahhoz hogy más izomcsoportot, pl. a lábat elmozdítsák a hasukra is ráfeszítenek persze ez nem segít a mozdulat végrehajtásában, csupán csak az agy-izom kommunikáció nem tökéletes. De ettöl még nem valós edzésinger terheli a hasat. A fogyás következtében elöjöhetnek a hasizmok akiknek elég fejlett egyéb okokból.

Én hatásosabbank tartom a teljes testet megdolgoztató fitnesst vagy aerobicot mint akármelyik gépet. Az elsödleges és leghatásosabb módszer a saját súllyal végzett mozgássorozat. Guggolás, kitörés, felülés, fekvötámasz, hyperhajlítás, tolódzkodás, felhúzás. Csak sokan fárasztónak és nehéznek tartják ezeket a gyakorlatokat(épp ezért hasznosak) és sokkal trendibb ha egy reklámozott formatervezett vassal mozognak.

2008. júl. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Mennyibe kerül amúgy egy ilyen Leg Magic?
2008. szept. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!