Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kell mondani ha valalki...

Mit kell mondani ha valalki először megy kondi terembe?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Tavaj nyáron jártam rendszeresen futni és sokat fogytam. De idén a futás mellett el szeretnék kezdeni edző terembe járni.

Mit kell mondani amikor először megy valaki edző terembe, vagy mit kell vinni?

És ki momdja majd meg hogy milyen gyakorlatokat csináljak ha hasból ,combol, es fenekbol szeretnek elsodlegesen fogyni? 62kg vagyok, 159cm


2014. febr. 22. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Odamész a recepcióhoz,köszönsz. Aztán elmondod, hogy egy napijegyet/ havi bérletet szeretnél venni.

Vigyél 2 törölközőt, egyet a gépekre egyet a zuhanyzáshoz. Vigyél váltóruhát amiben edzel.

Vigyél lakatot a szekrényhez.

Az utolsó kérdés értelmetlen mivel a gyakorlatoktól nem fogsz fogyni. Vagyis égetsz vele kalóriát, de mivel helyi zsírégetés nincs ezért nem lehet behatárolni,hogy te most innen és onnan akarsz.

Segítséget kérhetsz valakitől aki épp ott edz vagy fizethetsz személyi edzőért.

2014. febr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A vigyél lakatot a szekrényhez tanács kb 1000 helyből 1nél állja meg a helyét, mert a legtöbb helyen kapsz ott kulcsot a szekrényhez.
2014. febr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kell mondani a titkos jelszót különben kicsúfolnak,elverik a popsid és megdobálnak shakerekkel. :(
2014. febr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2. lehet,hogy nem sok helyen állja meg a helyét,de azért biztonságosabb, ha te viszed saját kulccsal vagy számzárassal.
2014. febr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 aikiboxer ***** válasza:
A leges-legjobban teszed, ha kinézel magadnak egy kigyurt csávót a suliban, odamész hozzá és megkéred, hogy menjen el veled. Biztosan szivesen segít, és szükseged is lesz rengeteg segítségre az elején.
2014. febr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!