Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki megtudná mondani, hogy...

Anonimuus8 kérdése:

Valaki megtudná mondani, hogy most akkor kondi után jó a szöllő cukor vagy sem? Mindenki mást mond .

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Van akinek jó és van akinek nem bírja a gyomra. Egyéni dolog. Van jobb is, de ez meg olcsó, szóval attól függ mire van lóvé.
2013. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
aha hát fehérje ilyesmi mindenképp megy kondi után természetessen csirke miegyéb..) azzal nincs kond csak hallom sokszor ,hogy célszerű edzés után egykis banán,szölőcukor ilyesmit
2013. júl. 28. 19:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Kell tömegeléskor gyors ch is edzés után, mivel a glikogénraktárakat is fel kell tölteni. Ha csak fehérje megy, akkor annak egy része fogja a ch raktárakat tölteni. És még valami: a gyors ch megemeli az inzulinszintet, így gyorsabban jut a fehérje (illetve a fehérjét alkotó aminosavak) az izmokba.
2013. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igazábol 75 kg vagyok 185 cm és én ilyen fitness alakot szeretnék pl marc fitt . most csak azért mondtma példát ,hogy nem tudom mennyire fontos a tömegelés nekem. heti 4 edzést nyomok és az edző társam nagyon tapasztalt tehát azzal nincs gond. étrendett nagyon jól betartom csak ilyen aproságok hiányoznak..még nem nagyon vagyok tapasztalt :S például most ezt a ch-s dolgot se nagyon értem
2013. júl. 28. 19:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy Marc Fitt izomzathoz is igencsak sokat kell tömegelni és most lehet, hogy elkeserítelek, de sokan azt naturálban nem tudják elérni, pedig nem,egy óriás. Viszont brutál szálka és naturálban nem mindenkin marad annyi izom.

A ch,az szénhidrátot jelent. Szóval edzés után kell gyorsan felszívódó ch ez a lényeg.

2013. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
aha értem már :)) naturál alatt nem tudom mit értesz most kezdtek el szedni majd kreatint egy hétel belűl. az kicsit megdob azért? állitolag annak van értelme szedni ha valaki rendszeressen jár kondiba mellé jó kaja
2013. júl. 28. 20:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Naturál, aki nem koxol, aki nem használ anabolikus szteroidokat, növekedési hormont. A kreatin mehet, az tápkieg nem kox.
2013. júl. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
értem:) és még annyit ,és utánna nem fárasztalak már :P hogy kb 6 hete csinálom a kondit eddig még semmit nem szedtem csak a kajára figyelek oda nagyon és a kezemen meg a mellemen nagyon szépen alakul már az izom de a hasam hát nem tudom :SSS még nem igazán látszik . lehetséges ,hogy kaja mégse olyan jó mint hiszem vagy annak egyszerűen több idő kell ?
2013. júl. 28. 20:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Izomnöveléshez kalória plusz kell. Ilyenkor viszont nem tudsz zsírt leadni. Ha majd lesz elég izom, akkor szálkásító diétával leadod a hasadról is a zsírt és lesz kockahas.
2013. júl. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jójó:) köszi a sok segítséget:)
2013. júl. 28. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!