Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ilyen időben lehet/milyen...

Ilyen időben lehet/milyen kimenni futni? Milyen ruha ajánlott?

Figyelt kérdés

Nem igazán vagyok tisztában vele, nem szoktam futni járni. De mivel most diétázok, rengeteget sportoltam az elmúlt egy-két hónapban, és most, hogy edzettebb vagyok, a futással is megpróbálkoznék. Na de nincs épp az a kellemes kocogó-idő, ezért kérdezem, hogy aki gyakrabban jár el futni, az ilyen időben is megy? És mit vegyek fel, hogy ne fázzak meg?


Köszi a segítséget!

17/L



2014. febr. 22. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyen idő van, én mindig járok futni, jégeralsó, melegítő.. mindenfélét magamra kapok, hogy minél többet izzadjak
2014. febr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. febr. 22. 14:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet. Miért, milyen idő van most? Mi a nem jó benne? Mondjuk, ha ömlik az eső, akkor nem túl jó, de azon kívül bármikor.


Nem kell túlöltözni sem, mert nagyon nincs hideg. Futni bármiben lehet, de legjobb az erre a célra gyártott futóruhákban.

2014. febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!