Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 5x50 perc mozgás elegendő...

Heti 5x50 perc mozgás elegendő a fogyáshoz?

Figyelt kérdés

164 cm vagyok, 65 kg.

Másfél éve fogytam le 73 kg-ról 60 kg-ra étrendváltással. De szép lassan jönnek vissza kilók, úgyhogy 2 hete elkezdtem mozogni.

Jelenleg ott tartok, hogy hétköznaponként 20 perc zumba otthon + 30 perc kocogás a levegőn.

Többre sajnos nincs és nem is lesz időm. Ezt viszont egyre jobban bírom.

Lesz látható eredménye? Kb. mennyi idő alatt?

Max. 58 kg-ra szeretnék lemenni, nekem annál több nem kell :-)


2014. febr. 25. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Főleg az étrendtől függ, ha az jó akkor elég.
2014. febr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bőven elég.


De kár volna, ha guggolás és erősítés helyett csak zumbáznél és kocognál. Nagyon szép alakja van egy nőnek, ha az izmai megfelelő állapotban vannak és nem eszik sok szénhidrátot (nem hájas).


Ezért sem szeretem a zumbát és a kocogást, mert elveszik az időt a komolyabb, értelmesebb edzés elől.

2014. febr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az étrendem szerintem rendben lesz, nem eszek semmilyen pékárut, illetve csak paleos vagy update termékeket eszek. Ezzel is fogytam le könnyedén... csak ugye karácsony táján elengedtem magam elég rendesen és ennek meg is lett az eredménye :-(

Én nem erősíteni, izmosítani szeretnék egyelőre, hanem lefogyni! Ehhez szerintem a kocogás/futás megfelelő. Aztán ha a kívánt súly meglesz, akkor lehet formálni - Szerintem! És a napi 1,5 órámba (bemelegítés, mozgás, zuhanyzás) egyelőre így tudom beosztani.

De a lényeg, hogy remélem a célhoz ennyi "is" elég lesz.

2014. febr. 25. 19:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Erősítés mindig alap, fogyáskor is :)
2014. febr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!