Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fejlődés, szerintetek?

Fejlődés, szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintetek az elegendő fejlődés hogy 30 kg-al kezdtem a fekvenyomást és most már 4 hónap elteltével 55 kg-nál tartok??? Gyors tempó vagy lassú?

2013. dec. 22. 18:24
1 2
 1/13 dirtboy ***** válasza:

testsúly?

nem?

kor?

komplett egész testet edzel vagy csak fekve nyomásra gyúrsz?

2013. dec. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Így van, tudni is kéne valamit rólad.
2013. dec. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

62 kg vagyok 175 cm 17 éves, mikor elkezdtem kondizni 59 kg voltam. 3 hónapot alapoztam, teljes testes edzéstervet nyomattam de most 1 hónapja tértem át az osztott edzésre, ami úgy néz ki:

1.nap mell, tricepsz (fekvenyomás, tárogatás, 30° padon fekvenyomás, tolódzkodás, homlokra engedés, csigás letolás,)

2.nap hát (döntött törzsű emelés, nyak mögé húzás, szélesen húzódzkodás, mellhez húzás, evezés gépen ülve)

3.nap váll, bicepsz (ezt nem írom le:D:)

2013. dec. 22. 18:45
 4/13 A kérdező kommentje:
ezeket pedig úgy csinálom, hogy a legnagyobb súllyal amit bírok 3x8-at.
2013. dec. 22. 18:46
 5/13 anonim ***** válasza:
És lábazni ki fog?
2013. dec. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 dirtboy ***** válasza:

erre nem tudok mit mondani mert én 18évesen kezdtem az edzést hasonló magassággal mint te de valamivel kisebb testsúllyal és 55kilóval indítottam pedig fekvenyomás az nekem sosem ment jól.

neked is 50kiló körül kellet volna szerintem indulnod nem 30ról ezért nem tudok erre a fejlődésre okosat mondani.

2013. dec. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Lábazni azért nem lábazok mert még szerintem növésben vagyok úgy hogy azt még hanyagolom súlyokkal, guggolok helyette meg biciklizek, de mivel most tömegelek ezért most nem biciklizek.. És amit még tudni kell rólam hogy szedek Arthro Guardot, és Volumass 35 Professionalba fogok még beruházni. Kajám nem valami tökéletes:

reggeli, bocsánat nincs reggeli

1. étkezés: zabpehely tejben

2. étkezés: teljes kiőrlésű kenyér 100 gramm sovány sonkával

3. étkezés: csirkés szendvics suliban (sajnos rántotthús és fehérliszt de hát ez van, ez az egyetlen ami nem szemét a csirke miatt:D)

4. étkezés: itthoni kaja pl.: bableves, csirke rizzsel, brokkoli , disznó tulajdonképpen amit anyukám csinál de mostanában egyre többször van csirke rizs brokkoli.

5. étkezés: szintén az előző

6. étkezés: 1 adag wpp (amikor edzek 2 adagot iszok egy nap)

7. étkezés: sovány túró, mandarinnal, valami gyümölccsel hogy elviselhető legyen az íze:D

2013. dec. 22. 19:15
 8/13 anonim ***** válasza:
Az alap lenne, hogy a tested minden részét edzed. Ne is edzz , akkor már felső testre sem, legalább nem leszel aránytalan. Azt se ártana leírni, hogy azt az 55 kg-t hányszor nyomod ki. Egyébként meg ha nem erőre edzel hanem egyértelműen testépítés szerűen, mért azon aggódsz mennyivel nyomsz ha az a célod, hogy jobban nézz ki? Ha meg erő lenne a célod fekvenyomásban arra vannak külön programok is más sportban.
2013. dec. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
azt tudom, hogy az erő és az izomtömeg nincs szinkronban, de minél keményebben edzek és minél jobb a kajám annál gyorsabban fejlődök kinézetben és a súlyokat is növelni tudom nem? lábam meg még ráér, de sok foci miatt van rajta egy kis izom, szóval nem pálcikaláb:D
2013. dec. 22. 19:36
 10/13 A kérdező kommentje:
4x8-at nyomok 55 kg-ba
2013. dec. 22. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!