Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csupán nyújtásokat csinálok...

Ha csupán nyújtásokat csinálok, az is elegendő mozgás lehet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért akarja mindig mindenki a melót megspórolni?
2011. máj. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem kell rögtön lehurrogni...
2011. máj. 25. 14:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Kb. mintha azt kérdezted volna, hogy le tudok-e úgy fogyni, ha ugyanazt eszem, mint eddig, csak eszem hozzá salátát is.
2011. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A nyújtás csak bemelegítés mozgás előtt/után.

Nem, nem elég, ha fogyni akarsz! Ahhoz mozogni is kell.

2011. máj. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Aha, leesett, nem, köszönöm... (De szerintem akkor is égetek el valamennyi kcal-t, szóval valami hatása kell, hogy legyen.)
2011. máj. 25. 14:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyújtás alatt semmivel nem égetsz többet, mintha csak ülnél a széken a gép előtt. Ezzel számolj.
2011. máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha elsétálnál a boltba - semmit se fog hatni.
2011. máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Értem.

Dehát a jóga is valamiféle stretching, nem? Akik a jógára esküsznek, azoknak miért működik?

2011. máj. 25. 14:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, én 90 perces bikram jógára járok, ott is nyújtások vannak, attól lehet fogyni, de azért egy aerobic előtti bemelegítéssel még egy mondatba se rakom szívesen:-) Eleve a mozgás min. 30 percig kell, hogy tartson. 30 percig nyújtani elég uncsi, plusz hol van benne a kardió? (Én jóga mellett aerobicozok, teniszezek, ami jön)
2011. máj. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, bikramos vagyok. A jógázóknak azért megy, mert bizonyos elvek alapján nyújtanak, és nem úgy, mintha bemelegítenének, plusz legalább 60 percig csinálják. Ha voltál már jógán, tudhatod, hogy könnyűnek néz ki, de piszok nehéz egy-egy gyakorlat.
2011. máj. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!