Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen otthon vegezheto...

Milyen otthon vegezheto gyakorlatot ajanlanatok?

Figyelt kérdés
Mindig is sportoltam es nem igazan hizekony tester orokoltem de eszrevettem h mar nem folytathatom az"egyek amit megkivanok dolgot" :D. Teljesen megjelent minden genetikai adottsagom es mar nem vagyok elegedett magammal. A combom felso resze kicsit kikerekedik oldalt, ami sok mindenkinek tetszik, de nekem nem mert alacsony vagyok es ez meg jobban osszenyom. Anyukamtol orokoltem h nagyon kerek a fenekem, de az utobbi fel evben kicsit puhabb lett, nem olyan feszes...Tudnatok olyan gyakorlatot mondani ami fezszesit es otthon elvegezheto? Valamint combbol lehet fogyni v a genetika az henetika marad

2014. márc. 2. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenhonnan lehet fogyni, de sehonnan sem irányítottan, vagy külön csakis onnan. Olvasd el a fegyencedzést, mellette tarts tömegnövelő étrendet, majd később egy szálkásítót, némi aerob edzéssel. Ami azt illeti, elolvashatod a Sárga Kapszulát is.
2014. márc. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Utobbit olvastam ;) Es szerinted cardioval lemennea fenekem kereksege? 18/L
2014. márc. 2. 23:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Első a diéta, és pont hogy nem a kardó a legjobb zsírégetésre, hanem a lightosabb aerob, lehetőleg súlyzózással kombinálva.
2014. márc. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hol laksz településileg? Nem kell megmondanod, ha nem szeretnéd, csak azért kérdezem, mert Budapesten például csomó ilyen játszótér vagy szabadtéri cucc van. Jó időben kiválóak. Ha el tudsz futni odáig, akkor már meg is van a konditermed. A súlyzós résztől eltekintve, amit bizonyos szintig kiválthatsz saját testsúllyal végzett gyakorlatokkal. Ha tippelnem kellene, akkor azt mondanám, hogy még nincsen szükséged mindenképpen súlyzókra. Fegyencedzés könyvet olvasd el, és akkor ötletelni is kevesebbet kell. Az ilyenben az is jó, hogy míg hazafutsz, addig megvan a levezető futásod is (ami nem árt abban az esetben, ha besavasodsz).


Budapestre visszatérve: Városligetben például van egy hely, ahol van felülős pad, húzódzkodó rúd, valamint nehezített fekvőtámaszt is lehet csinálni egy részen. A környéken vannak tolódzkodáshoz használható párhuzamos rudak is.


Itt találsz pár ilyen helyet:

[link]

2014. márc. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!