Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 60 perc Rubint Rékával vagy...

60 perc Rubint Rékával vagy egy közepes ütemű 30 perces futással érek el többet?

Figyelt kérdés
Combból és fenékből szeretnék fogyni. Rékázok már 5 éve, de úgy érzem, váltani kellene, mert már nem sokat ér. Ezen kívül Leg Magicezni is szoktam, 1200-at kétnaponta.

2014. márc. 11. 17:58
1 2
 11/14 *Glissade* ***** válasza:
Legalább, akkor befogná a száját minden hitetlenkedő;)
2014. márc. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 *Glissade* ***** válasza:

Sőőt a hellyedben én Rubint Rékának is megmutatnám mit értem el a DVD- i segítségével, mert lehet, hogy a legközelebbi edzés programját veled fogja reklámoztatni!

Ami szerintem szuper lehetőség!;)

2014. márc. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Jajj nem értitek. Küldöm priviben a képet... Régen 74-75 kg voltam. Elkezdtem fogyózni. Lefogytam 55-re. Aztán elkezdtem vadul gyúrni.... Egy edzést sem hagytam ki. Kemény 18 kg kézi súlyzókkal, fehérje meg ilyenek nélkül. Odafigyeltem a kajára, meg jó edzéstervet csináltam, és nagyon megizmosodtam, ki is csaptak érte a táncos klubból, mert már nem voltam nőies. Iszonyat sok munka volt benne. Aztán jött az érettségi meg ilyenek, és nem volt úgy időm már edzeni, és abbahagytam. Izmaim lementek (bár még van rajtam, de közel sem olyan, mint amilyen volt). Elkezdtem visszahízni. Jah 55-ről 67-re mentem fel, még gyúrtam. Aztán elzsírosodtam, főleg a combom. Most azzal küzdök, Rékázgatok meg ilyenek. Inkább már nőiesen akarok kinézni, nem úgy mint egy izomkolosszus. Amit képet küldök, az jól mutatja a testem állapotát. Első képen még dagin, aztán lefogyva, majd izmosan, és a mostani állapot.
2014. márc. 13. 08:18
 14/14 anonim válasza:
küldhets nekem is képet:D
2014. szept. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!