Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pár napja elkezdtem edzeni+fog...

Pár napja elkezdtem edzeni+fogyózni. Van olyan 5-6 kg. feleslegem. Napi szinten való edzés jó? Nem kell pihentetni az izmokat vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Ha nem is minden nap, de olyan heti szinten 5-6-szor futok+pár gyakorlat. 1 vagy 1,5 órányit. Elég? Mit tanácsoltok?

2014. márc. 27. 09:53
 1/3 anonim válasza:
Nekem is kb ennyi súlyfeleslegem van. Én is most kezdtem el edzeni nemrég. Én futással kezdtem, heti 3-4 szer kb négy kkilométert hegyen. Ezt kb 3-4 hete csinálom és egy hete kezdtem el edzéskre járni. Ezek az edzések nekem két órásak elküldenek minket futni kb négy kilométert aztán egy kis spinning és erő- köredzések mennek. Most kezdem el látni magamon az eredményeket. A combomon már 100%ban megszűnt a narancsbőröm még a fenekemen van egy pici de hamar el fog tűnni :) Én nem jrok minden nap edzésekre. Ha úgy érzem másnap h nincs erőm mert fáj mindenem akkor kihagyok egy napot mert az izmoknak regenerálódni is kell. De ha úgy érzem nem vészes akkor megyek másnap is. Ez nálam heti 5 alkalmat jelent kb.
2014. márc. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Osynho ***** válasza:
Étrend? Azon áll, vagy bukik a dolog.
2014. márc. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Zöldségek, gyümölcsök, illetve hús, párolva vagy minimális olajban sütve. A cukros ételeket szinte teljesen kivontam, édesítőt használok már évek óta.
2014. márc. 27. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!