Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A birkózóknál elkerülhetetlen...

A birkózóknál elkerülhetetlen a törött, ronda fül? Van megoldás ellene?

Figyelt kérdés

2014. márc. 31. 15:18
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
17, Igen a krav jó önvédelemre. Én is jártam egy keveset. Egy fél évet én mindenkinek ajánlok, legyen az öreg vagy fiatal.
2014. ápr. 8. 07:16
 22/24 A kérdező kommentje:
18, Én is az olimpiai sportokat preferálom. Bár az utazás része az vagy lesz, vagy nem. Szóval elsősorban nem ezért. Köszi.
2014. ápr. 8. 07:21
 23/24 objective válasza:
Szerintem érdemes lenne utánanézned a wing chun kung funak! Nem tömik tele a fejét "keleti szarsággal", viszont megtanítják megvédeni önmagát. Mellesleg lányoknak is ajánlott mert nem teljes fizikumot használ hanem gyorsaságot!!! Járj utána Bruce Lee is meg Jackie Chan is ezt tanulta. Gondold át a Te döntésed!
2014. ápr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 stellaz ***** válasza:
Én felnőttként két honapja judozom, de már ödémás a fülem, a két edzőnek meg évtizedekben mérhető judo sport után sem.
2018. márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!