Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fitnesz termekben az aerob...

A fitnesz termekben az aerob órák csak nőknek valók?

Figyelt kérdés

Körülnéztem, hogy milyen kardió edzés lehetőségek vannak, mert javítanám az állóképességemet, és pl. az Oxygen Újpest oldalán az Aerobik alatt olyan óratípusok vannak, hogy cross training, meg zsírégető, meg hasonlók. Ezekre általában nők járnak, ők a célcsoport, vagy férfiak is mehetnek?


Vagy ezek kifejezetten csajos órák, és a férfiaknak marad a spinning meg ilyenek, ha kardio edzést akarnak?


Ha jártatok vagy jártok ilyen fitnesz órákra, ahol a mozgáson van a hangsúly, akkor érdekelne, hogy milyen férfiarányt tapasztaltatok. :)


2014. ápr. 3. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

újpesten a park fit-be nézz le ha crossfit-ezni akarsz,ott tuti nem női edzés megy.

fb-n nézhet edző videókat a helyről.

amúgy meg egyértelműen férfi állóképességi edzések az ökölvívás a crossfit és a kettlebell.

csinálják nők is persze,van néhány.

2014. ápr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A crossfit csak példa volt. Kardio edzés érdekelne, ahol huzamosabb ideig mozogni lehet. Ha a crossfit is ilyen az jó.


Az egész azért érdekel, mert egyedül nehéz motiválnom magam a mozgásra, ezért gondoltam, hogy keresek egy csoportos helyet, ahol a többi ember jelenléte motivál, hogy ne lazsáljak.

2014. ápr. 3. 22:30
 3/11 *Glissade* ***** válasza:

Én a Deepwork- öt javaslom, a legjobb cardió és erő- állóképessêgi edzés!

Én imádom.

Hozzánk járnak fiúk is éd az oktató is fiú.

2014. ápr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 *Glissade* ***** válasza:

Írd be youtube- ra, hogy: DeepWork

Hogy lást mit fogsz majd edzésen csinálni ( tele van az óra pasikkal)

2014. ápr. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez a DeepWork így első pillantásra eléggé hajaz a jógára, csak gyorsabban csinálják.
2014. ápr. 4. 07:45
 6/11 *Glissade* ***** válasza:
Igen, a sajáttestsúlyos része jógás;)
2014. ápr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 *Glissade* ***** válasza:

De épp e- miatt elég kemény óra;)

Én tényleg imádom! Nincs élet nélküle!;)

Az első két óra húzós lesz, ha nincs épp toppon az állóképessêged, de ez ne tántoritson el!

Utána maga lesz a gyönyörűség;)


Ha kezdő vagy és edzettlen vagy túlsúlyos, akkor nem neked való! Kell hozzá egy alap állóképessêg, amiből tudsz majd tovább fejlődni.

2014. ápr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Igen, a sajáttestsúlyos része jógás;)"


Van eszközös része is?

2014. ápr. 6. 19:44
 9/11 *Glissade* ***** válasza:
Nincs
2014. ápr. 8. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Csak mert azt írtad, hogy a sajáttestsúlyos része jógás, ami azt sugallta, hogy van olyan része is, ami valami mást használ, mint a saját testedet. :)
2014. ápr. 8. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!