Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futással lehet fogyni diéta...

Futással lehet fogyni diéta nélkül? Szükség van pihenő napra?

Figyelt kérdés
Most kezdtem futni,1 perc futás 2 perc gyaloglás 10x. Fokozatossan emelni fogom a terhelést. A kérdésem az lenne, hogy diéta nélkül ezzel tudok, majd fogyni? 162cm,57kg vagyok,19 éves...de diétára nem tudom magamat rávenni, eszem mindent kivéve lisztet(lisztérzékenység miatt)imádom az édességeket, de probálok mértéket tartani. A célom nem konkrétan a fogyás inkább az alakformálás, és az álloképességem javítása.Kellene még ehez valamit tornáznom? Szükséges a pihenőnap beiktatása?(ha igen melyik nap?)

2014. ápr. 8. 18:47
 1/3 anonim válasza:

Hát figyelj oda az étkezésedre is. Szerintem ehetsz bármit, a lényeg, hogy ne este, inkább délelött, délig edd a csokit, stb :)

Igen a futásban mindenképp kell pihenőnap! Heti 3-4 szer futsz az tökéletes. Az edzéstervben is van pihenőnap :)

2014. ápr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Diéta nélkül NEM fogsz fogyni semmit!

Akkor fogysz ha folyamatosan kalóriadeficitben vagy.(többet égetsz el mint beviszel)


45 perc futás kb 4-500 kalória.

2 szelet csoki visszatölti ennek a felét.És ez csak a nasi a főétkez3sekkel együtt bőven kalóriapluszban leszel.


Az alakformálás izmosodást jelent.Azt futással nem fogsz csak fogyni.Illetve ha szrul eszel akkor azt se.

2014. ápr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 fGhw39-84th ***** válasza:

Lehet csak futással fogyni, de te úgyse tudsz annyit futni, mert csak most kezdted.


"Szükséges a pihenőnap beiktatása?(ha igen melyik nap?)"

Igen, és a kedd legyen az mindenképpen. :D

2014. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!