Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bárki mehet sport egyetemre-fő...

Bárki mehet sport egyetemre-főiskolára?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 17 éves lány vagyok,nagyok imadok sportolni főleg úszni és kosarazni,nagyon szeretnék sport pedagogia szakot vegezni de azt hallotam hogy ha fel voltam mentve tornaból ,nem lehetséges ez???Igy van ez vagy attol még mehetek.És mijen felkészülésre van szükség ehez az egyetemhez??Kérlek segitsetek!
2009. dec. 21. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, pontosan mik az elvárások, mivel ezt a szakot így (sportpedagógia) nem találtam. Azt tudom viszont, hogy a legtöbb szakhoz igazolni kell a sportolói múltat, ráadásul testnevelésből kell érettségizned, és van alkalmassági vizsga is.
2009. dec. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem KELL igazolni sportolói múltat, nem is kell sportolónak lenned, bár plusz pont jár a jó eredményért (de itt ilyen olimpiai helyezésre kell gondolni jó eredmény alatt). Többnyire lehet tesiből érettségizni, és többnyire van kötelező alkalmassági is. Egyébként a felvi.hu a barátod, ismerkedj meg vele :)
2009. dec. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!