Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég elkezdtem járni pilatesre,és nagyon jó,szeretem. Viszont régebben jártam zumba fitnessre és azt is nagyon szerettem,ezért egy kicsit hiányzik. Szóval arra gondoltam,hogy az eddigi heti 2 pilates helyett, 1 pilatesre és 1 zumbára járnék. Csak nem tudom,hogy van-e így értelme,hatása hogy mindkettőt csinálom,de csak heti 1szer. Mit javasoltok? A válaszokat előre is köszönöm. :)

2014. ápr. 23. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

a zumbának edzéshatékonyságban nem sok az értelme.

a pilates viszont ha rendes edzés nem ilyen kimondottan női edzés,akkor ott elvileg komoly törzs és tartás javító munka folyik tehát hasznos.

én a helyedben megtartanám a heti 2 pilatest és mellétennék 1 kettlebell edzést,hogy legyen normális kardió edzés is.

aztán ha megtetszik akkor mehetsz heti 2x akár és heti 4et edzel így.

2014. ápr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megfogadom a tanácsod :) viszont azt szeretném kérdezni,hogy mi az a kettlebell?
2014. ápr. 24. 14:21
 3/3 anonim ***** válasza:

nézz meg róla pár videót.

ugyanúgy csoportos edzés,edző tartja,csak lényegesen hatékonyabb a többitől sok mindenre,de ha kipróbálod érteni fogod.

2014. ápr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!