Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha még ma elkezdek popsira...

Ha még ma elkezdek popsira tornázni, lehetséges hogy szilveszterre lesz valami változás?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor szeretnék szexi fehérneműben hódítani a barátomnak. Nem vagyok kövér, de a popsim nem elég kerek és kemény,meg egy pici narancsbőröm is van.(de az minimális) Ha lehetne addig eredményem,akkor milyen gyakorlatokat javasoltok? Előre is köszönöm!
2009. dec. 28. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
legtrainer nevű gép. aztökjó. ésööö ilyen lábemelgetés oldalra meg négykézláb állsz és úgy emelegeted fel és le. az is jó, de ha eredményt akarsz ilyen rövid időn belül akkor sokat kell csinálnod
2009. dec. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, talán erőt veszek magamon, és minjárt felállok a gép elől és elkezdem:)
2009. dec. 28. 14:36
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

4 nap alatt feneket formálni?

ezt a kérdést tényleg komolyan gondoltad?

2009. dec. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha a kérdés komoly, előbb odafent kellene dolgokat formálni...

Kezdj bele a tornába, hogy jövő Szilveszterkor, eszedbe se jusson ilyesmi :)

2009. dec. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én ezt teljesen komolyan gondolom. Addig nincs semmi programom,egész nap itthon vagyok, akár napi több órát is rá tudnék szánni, mert jó a kondim. Csak van értelme?
2009. dec. 28. 20:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudod a tested formálni ilyen kevés idő alatt!
2009. dec. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
persze, hogy van értelme, edzél csak - az eredményt viszont ne 3 nap múlvára várd, hanem mondjuk nyárra kb.
2009. dec. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
azt kell hogy mondjam, kedves okoskodók, hogy igenis van eredménye a leg trainrnek 4 nap alatt. nem mondom, hogy rengeteg, de érezhető, kézrátétellel ; ) amúgy meg szerintem kezdj el tornázni és ne hagyd abba szilveszterkor, a barátod februárban is örülni fog egy formásabb popsinak : )
2009. dec. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

11:32

4 nap alatt változni?:D Mint testépítő annyit mondok, hogy látványos eredményeket elérni évek munkája!

2009. dec. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy hatalmas izmokat akar növeszteni kedves testépítő! én edig csak tapasztalatból mondom, hogy igenis érződik egy kicsit 4 nap alatt is.
2009. dec. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!