Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » EZ TÉNYLEG ÍGY VAN?

EZ TÉNYLEG ÍGY VAN?

Figyelt kérdés

Szerettem volna fogyni ,lapos hasat.

Elkezdtem edzeni főleg a hasprést csináltam.

Látszódott is az eredmény aztán lebeszéltek az edzésről avval,hogy ne csináljak se felülést se hasprést se semmit mert amíg van hájam és ráedzek nem lesz lapos hasam sőt nagyobb lesz.És ezt azzan magyarázták ,hogy a zsír nem bomlik le viszont az izom alatta nagyobb lesz és a zsír réteget jobban kinyomja így nagyobb lesz a hasam és bese lehet majd húzni....ez tényleg így van ????!! még soha nem hallottam ilyet -.-



2014. máj. 15. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Helyi zsírégetés nincs, tehát önmagában a hasprés édeskevés a fogyáshoz. Más izmokra is kell edzeni, egész testre. + kell valamilyen aerob, kardió mozgás is. És legfőképpen diéta. Az, hogy ne csinálj hasprést nettó baromság. A zsírt kell eltüntetni.
2014. máj. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt minden izomra kell edzeni, másrészt a haspréstől max erősebb, izmosabb lesz a hasad. A zsír nem az erősítő gyakorlatoktól bomlik le, és főleg nem helyileg, mert ilyen nincsen. A haspréstől semmi nem fog történni a hasadon levő zsírral. Ahhoz megfelelő diéta és aerob edzés kell.
2014. máj. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Pontosan ahogy az első mondja.

Bár értem mire gondolhatott, aki ezt magyarázta neked. Épp mivel nincs helyi zsírégetés és megfelelő táplálkozás nélkül az edzés is kevés, nagyon extrém esetben (és ezt nem győzöm hangsúlyozni, hogy szélsőség) akár előfordulhat, hogy ha csak hasra edzel, akkor a hájréteg alatt annyira megerősödik az izom és formásabb lesz, hogy ettől "megnő" a hasad még jobban. De ez nem annyitól fog előjönni, hogy megcsinálsz napi 50 felülést... És nyilán nem óriási különbségre kell gondolni itt sem, és az tényleg szimpla hülyeség, hogy nem tudod majd behúzni.

Rendes kaja és egész testre edzés, és rendben leszel.

2014. máj. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés, tehát hasazással nem megy le a zsír onnan. Diéta kell mellé és aerob edzések is. De ettől még kellenek az erősítő edzések, azt ne hagyd abba. És természetesen mindenre, nem csak hasra.
2014. máj. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szergej55 ***** válasza:
Honnan a pcsából tanultad, hogy a mondat végén 82 kérdőjel és 62 felkiáltójel van?
2014. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem tanulj meg számolni te lelki nyomorult!
2014. máj. 15. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!