Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha fitness parkba járok...

Ha fitness parkba járok minden nap 30percet mozgok, fogok fogyni?

Figyelt kérdés
Minden este járok és kocogok is 20 percet,sajna még csak ennyit bírok de próbálom növelni,3 napja kezdtem.Itthon tornázás edző terembe járás kilőve!Sajnos van miből lefogynom 95kg vagyok!Étkezésre odafigyelek.Cukor nincs az étrendemben,ha van akkor is minimális.Tejes kiőrlésű kenyeret eszem 2 szeletet naponta reggelire.Ebédelek rendesen amit főzök a családnak sajnos nincs pénzem külön főzni magamnak.Uzsonna,amit találok a hűtőben de oda figyelek azért h mit.6 után nem eszem esetleg egy kis nyers zöldség vagy gyümölcs!

2014. máj. 19. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A fogyas elsősorban az étrenden múlik de a tiéd egyszerűen sz@r. Minden sértés nélkül.

Kéne megfelelő mennyiségű fehérje,zsírsav,a 6 után nem evés pedig baromsag.Ehetsz csak nem szénhidratot sőt enni is KELL!

Íhy csak eltűnnek az izmaid és kifilézed a tested.


Fitnesz parkban 95 kilósan nagyon nem fogsz tudni mit csinálni és annyira nem fogyasztó mozgás.

Fuss többet.

2014. máj. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tkodit ***** válasza:
hát igen, 95 kilósan nem nagyon fogsz tudni saját testsúlyos gyakorlatokat csinálni, mert gyenge vagy hozzá, az étkezésedből meg az derül ki, hogy semmi nem értesz a sztorihoz. Olvasd el a Sárga kapszulát.
2014. máj. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Komoly gondok vannak információ dolgában.Valóban olvasd el az ajánlott online irodalmat,vagy üsd be a guliba,hogy-szénhidrátok-végignézed mindet,és ezeket kell száműznöd teljesen,kivéve a zöldséget.Ami szénhidrátot beviszel az zöldségből menjen be.Az időszakos böjtölés meg haladó diétázóknak,sportolóknak van kitalálva és akkor sem ebben a 6 után nem evős lehetetlen formában.A kondipark számodra nem hatékony egyenlőre.A fegyencedzésre keress rá,annak az első lépései teljesíthetőek és hatékonyak lesznek számodra.
2014. máj. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 blazeeee ***** válasza:

05-19 12:13 - hoz hasonlóan: Olvasd el a sárgakapszulát

( [link]

6 után még KÖTELEZŐ enni... Én úgy fogytam 3 hónap alatt 15 kilót ( 102->87 kg, 33% testzsír -> 25% ), hogy többet ettem, mint előtte, vasárnaponként családi ebéd nagyszülőknél, jó zsíros kaja, de persze csak mértékkel, minden péntek este a párommal gumicukrot meg csokit zabáltunk és még este 9-kor is lecsúszott 100 g főtt csirkemell minden nap ( napi 6x-i étkezés ) :)


Amennyiben bármi segítségedre szükséged van írj egy üzenetet, nagyjából heti 1x felnézek ide, válaszolok majd!

Sok-sok sikert!

2014. máj. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!