Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen futócipőt, illetve...

Milyen futócipőt, illetve ruhát ajánlanátok rendszeres futáshoz? F/25

Figyelt kérdés
Nézegettem a neten, de egyáltalán nem értek hozzá. Találtam olyat, ami jól néz ki, s jókat írnak róla, viszont 48 ezer forint, így aztán mégsem annyira tetszik. :) Most néztem egy Nike-ot, ami akciósan 13 ezer. Szerintetek? Illetve milyen rövidnadrágot, illetve polót, atlétát vegyek hozzá?

2014. máj. 19. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
én futócipőt mindig sportüzletben veszek, felpróbálom és ugrálok benne (hülyén hangzik, de így érzem, h megfelel-e majd a futásnál) , most reebokom és egy már csak esőben használatos nikeom van (szétfutottam és már csak arra jó). én rövdinacit és felsőt olyat veszek, amiben könnyen mozgok, nem pamutból, hanem olyan anyagból van, ami elvezeti az izzadságot (nem tudom a nevét, bocsi)
2014. máj. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Csiß ***** válasza:
Én egy kalenji kapteren crossovert vettem (terepre) 15e forintért.115 kilóval kezdtem el futni benne 2 hónapja és még mindíg semmi baja ^^ Polóm szintén kalenji (pamut).Teljesen jó.Rövid nadrágom egy A**hanos pamut noname valami xD kb 2k HUF volt.
2014. máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Csiß ***** válasza:
rövidnadrágom*
2014. máj. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt a cikket már nagyon sok kérdéshez belinkeltem, ha már találkoztál volna vele, akkor elnézést. Szerintem elég jól össze van szedve, hogy mit kell figyelembe venni cipőválasztásnál.

[link]


A ruházathoz nem igazán értek. Sokat számít, hogy mekkora távokat futsz. Kb. 10-15 km-ig így tavasszal-nyáron pamut pólóban is kimegyek, technikai cuccaim csak versenyeken kapott ajándék pólóim vannak. Annyiból érdemes ilyeneket beszerezni, mert könnyen mosható kézzel is, és másnapra megszárad. De nem hiszem, hogy érdemes egy vagyont költeni rá. A téli ruházatnak nagyobb a jelentősége.

2014. máj. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!