Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék. Eddig...

Fogyni szeretnék. Eddig szinte semmit nem mozogtam. Milyen otthoni mozgás gyakorlatot végezzek? Ajánlana valaki dvd-t? 168cm 76kg vagyok 24-éves nö!

Figyelt kérdés

2014. máj. 26. 20:27
 1/5 tkodit ***** válasza:
100%
Dvd-t kidobni a kukába, felemelni a feneket a fotelről, és elmenni valami rendes edzésre, vagy legalább biciklizni, tempósan sétálni. Közel 80 kilósan nem tudom miért akarsz "kényelmes" otthoni megoldást. Kényelmes megoldásból sosem lesz normális eredmény.
2014. máj. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van. Mehetne pl heti 2-3 erősítő edzés, pl súlyzós vagy saját testsúlyos és mellé heti 3-4 aerob edzés. Pl kocogás, bicaj. És persze szálkásító diéta, ez a legfontosabb. Ez emelt fehérjebevitelt jelent kevés szénhidráttal. Így fogsz zsírból fogyni.
2014. máj. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok otthon a témában,gondolom a súlyom is elàrúlja.3-éve 53kg voltam,mióta híztam az önbizalmam nagy mértékben csökkent.Olyannyira hogy még a busz után is "ciki"futnom( itt-ott lötyög stb.)! Szóval maradnék (egyenlőre)itthon. Esetleg szoba bicikli? Égeti a zsírt? ( valójàban nem tudok biciklizni)
2014. máj. 26. 21:25
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat, ment a zöld!
2014. máj. 26. 21:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó a szobabicaj is. Mellé pedig kell erősítő edzés is és diéta.
2014. máj. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!