Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bére Alexandrától melyk dvd-t...

Bére Alexandrától melyk dvd-t ajánlanátok? Kezdő vagyok, fogyni szeretnék.

Figyelt kérdés

2014. máj. 27. 07:11
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

egyiket sem, ez nem a nõk lapja fórum, hogy divatos hasztalan hülyeségeket ajánlgassunk.

Ha fogyni akarsz, rendes szálkásító étrendre van szükséged, és sok sok testmozgásra.

2014. máj. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ugyanazt mint az első.

DIÉTA és heti 3-4 aerob/súlyzós edzés.

2014. máj. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tehàt nem fogyasztanak Rubint Réka vagy Béres Alexandra gyakorlatai???Akkor miért a sok rajongó?
2014. máj. 27. 10:30
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudnàtok linkelni esetleg? Hogyan is néz ki az àltalatok fogyást elősegitő mozgàsok?
2014. máj. 27. 10:32
 5/8 A kérdező kommentje:
(àltalatok) nem tudom miért irtam oda...:)
2014. máj. 27. 10:34
 6/8 anonim ***** válasza:

A Valóvilágnak,Baratok Köztnek és hasonló hülyeségnek is rengeteg rajongója van,mégsincs értelme..


Nem szólom le mert jó kis átmozgató torna de se fogyasra,se komolyabb edzésre nem való.Túl sokat magyaráznak bele.


Fogyásra DIÉTA és heti 3-4 futas,bicaj a legjobb.

Fogyasztó gyakorlat nincs.

2014. máj. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a szálkásító diéta ami fogyaszt. A mozgás az alapnak kellene, hogy legyen. Azt mozogsz, amit szeretsz. Ha te egy dvd-re akarsz ugribugrizni, nem szólok bele, akkor ugribugrizz dvd elõtt, de fogyni csak akkor fogsz, ha úgy táplálkozol. írd be googliba:

shop.builder diéta alapjai.

olvasd el a cikket, próbáld betartani. én 40+ kilógrammot adtam le vele.

De mégegyszer mondom, akár tömeget növelsz, akár fogyni akarsz, mozogni kell, de nem az oldja meg a problémát, hanem, hogy mit eszel.


ezek a dvd-k pedig azért népszerûek, mert rengeteg kétségbeesett dagi van, aki bármit kipróbál, ha azt mondja neki egy rendkívül jó

marketing, hogy ez a csodatorna, ezzel megváltozik az életed...

pl Norbi sem csinál mást, mint a testépítõk szálkásító diétáinak leírásait lefordítja hàziasszony nyelvre.

2014. máj. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàslaszokat.Gratulálok az eredményekhez! Nagyszerű!
2014. máj. 27. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!