Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Segítség! Műtét után, magas...

Segítség! Műtét után, magas intervallum edzés? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok, fél éve volt térdműtétem(lateralis meniscus sérülés, porcomat kivették). Most már rendesen járok és nincs vele probléma. Azt szeretném kérdezni, hogy elég hízékony vagyok a mellemre és a hasamra, és ezt szeretném leadni, szerintetek van értelme magas intervallum edzést csinálnom? S szerintetek hol,min kellene alkalmazni az edzést(gondolok itt biciklire stb..) Sok izmot nem szeretnék veszteni- Egyébként mezomorf testtípus vagyok. 17/F

2014. jún. 1. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szálkásításnál én az intervallummal sokkal több izmot vesztek, mint sima aerob edzéssel. De ki tudja, nálad lehet beválik. Egyébként a fehérjét is meg kell emelned, ha kevesebb izmot szeretnél veszteni.
2014. jún. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha kímélő sportra vágysz, akkor mindenképp az úszás, esetleg még a bicikli, de ezt te meg az orvosod tudjátok a legjobban, hogy végtére is mennyire kell kímélni.
2014. jún. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!