Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy nézhetnék ki kb úgy mint...

Hogy nézhetnék ki kb úgy mint Scott Adkins?

Figyelt kérdés

Tudom jól h speciális étrend, és edzés kell hozzá.

De leírnátok h mégis milyen?

20 éves fiú vagyok, 73kg, kicsit sportos testalkattal.

azt szeretném kérdezni h mégis milyen lépésekkel érhetek el ilyen külsőt?Mire figyeljek oda stb?


Előre is köszi! :)



2014. jún. 3. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég jól néz ki ahogy ,láttam nem egy nagy darab ember de nagyon szálkás.Sajnálom ,hogy el kell keserítselek de a kérdésből nekem úgy jön le ,hogy te nem vagy valami elhatározott.Ezt nem lehet lépésekkel elérni,itt egy életmód váltásról beszélünk.VAGY felejtsd el amit írtam és szteroid(ésszel)
2014. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
remek :(
2014. jún. 3. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzés + saját testsúlyos edzés + megfelelő étrend + jó genetika. Van aki sosem lesz ilyen.
2014. jún. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lényeg hogy ''zabalj'' cukrot hanyagaold v hogy mondjam . Edzés az nagyon brutko nála. Fegyencedzést toltsd le v vedd meg. És emellé kell csuklyazni bicepszezni hatazni konsiterembe. Nagyjából ennyi de pont olyat nemtudsz mert ő más ismétlésszámmal set-tekkel gyakorlatokkal edz csak csináld a fegyencedzést. Fegyencedzés 1, 2 + Pavel Tsatsouline A meztelen harcos
2014. aug. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!