Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzéstervben kéne egy kis...

Edzéstervben kéne egy kis segítség kondihoz?

Figyelt kérdés
Nekem nem egy vérprofi edzésterv kell, cska egy átlagos, amivel formába tudom magam hozni, nem akarok olimpiát nyerni, csak azt akarom, hogy jól nézzek ki. Ebben kéne kis segítség. Tudom van a bodybuilder, de én annyira nem értek a dolgokhoz, és nem tudom melyik gyakorlatok érnek is valamit. Csak ahhoz kérnék segítséget, hogyha fejleszteni akarom a mellizmom, hasizmom, bicepszem, tricepszem, akkor melyik gyakorlatokat csináljam? Olyan konditeremben, ahol hát nincs túl nagy felszereltség, de alapdolgok vannak... (csiga, lábgép, fekvenyomópad, súlyzók...)
2010. jan. 1. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
2010. jan. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ide rengeteget lehetne írni. Először egy rendes étrended legyen. És ajánlanám Arnold könyvét a " A testépítés nagy enciklopédiáját" abba rengeteg hasznos dolog van a kezdetek kezdetén én is abból tanultam. + [link]
2010. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!