Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jó gyakorlat kismértékű fogyásra?

Jó gyakorlat kismértékű fogyásra?

Figyelt kérdés

Szeretném kicsit erősíteni a hasizmomat, 165 cm körül vagyok, 40-45 kg súlyú, lány. szóval nem tervezek diétát, mert igazából cseppet sem vagyok kövér, de hasamon kevés az izom. rendszeresen sportolok, futok hegyen, biciklizem, sokat gyalogok (szóval a lábam viszonylag izmos), szoktam húzódzkodni, néha nyújtani, ugrókötelezni, még hulahoppozni is, csak sajna nem mindig megy rendszeresen, az érettségi sok időt elvesz.

Tudnátok még hatékony gyakorlatokat mondani, amivel kicsit formába hozhatom magam? otthon végezhető gyakorlatokra lenne szükségem.

előre is köszönöm



2014. jún. 9. 01:29
 1/3 tkodit ***** válasza:

el kéne dönteni, hogy izmosodni akarsz, vagy fogyni.

Gyakorlat nincs fogyásra, mert nincs helyi zsírégetés. Teljes testre irányuló erősítő edzés, aerob edzés, és diéta viszont van.

Ha izmosodni akarsz (ami 45 kilósan jobb cél, mint fogyni), akkor viszont kalóriaplusz kell.

2014. jún. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy irányított fogyás. Nem te döntöd el, hogy honnan fogsz fogyni. Nem lehet csak hasról fogyni. Kalória mínuszban lehet csak zsírt leadni. Tehát hiába edzel te bármit, ha ezzel még nem leszel kalória mínuszban, akkor semmit nem fogsz leadni. Ezért lenne fontos az étrend is!
2014. jún. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 9. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!