Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ha mostan elkezdek...

Szerintetek ha mostan elkezdek gyúrni, van 1 20kg os súlyzóm, azt szoktam emelgetni néha, ha mátol minden nap emelgetem szeptemberig, akkor lesz esélyem megverni a srácot, aki mindig szekál?

Figyelt kérdés

2014. jún. 11. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz. Pár kg izomtól még nem tanulsz még verekedni. Én is hiába vagyok izmos, egy kisebb boxoló simán elverne. Mert ez technika és gyorsaságfüggő is, nem elég a fizikum.
2014. jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Viszont megemelkedik a tesztoszteron szintje, amitől tökösebb gyerek lesz.
2014. jún. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól még nem lesz esélye, ha eddig nem volt.
2014. jún. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 *Glissade* ***** válasza:
Szerintem inkább foglalkozz valami értelmes dologgal...
2014. jún. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az nem biztos. Nem hiszem, hogy vmi profi bunyós szekálja, csak vki akinek több önbizalma és bátorsága van. Sokszor azért szivatják az ilyeneket, mert látszik rajtuk, hogy sebezhetőek. Ha nő a tesztoszteron, akkor nő a bátorság, agresszió is. De amúgy tényleg sokkal célszerűbb egy küzdősportra beiratkoznod.
2014. jún. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennyi.
2014. jún. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
engem is szopattak végig középsuliban, belehugyoztak tesióra alatt a bőrcipőmbe, meg ilyen apróságok, aztán egyszer mentem fel egy teremhez, azt látom, hogy az 1 db haverom lábai lógnak a levegőben, 2-e szorítják a falhoz, a srác, aki meg mindig szívatott püföli a gyomrát... képszakadás, a következő emlékem, hogy 3an fognak le, és a srác a földön fekszik, és sír.... aztán volt fegyelmi tárgyalásom, a gyerek szülei még fel is jelentettek, de szerencsére mindent megúsztam, mert az egész osztály mellettem tanúskodott... lényeg, hogy a szart is kivertem a kis csírából, pedig nekem nem volt 20kg-os súlyzóm, csak egy ló**aszó adrenalinlöketem...
2014. jún. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 *Glissade* ***** válasza:
:)
2014. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!