Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Így le fogok tudni fogyni...

Így le fogok tudni fogyni szeptemberig?

Figyelt kérdés

Mozgás: hétfő: ugrálókötél 1óra, kedd: torna 40 perc, szerda: ugrálás-táncolás zenére 1óra, csütörtök: torna (20perc) + ugrálókötél (20perc)

Étkezezés: napi 5x keveset (paleolit módon étkezek)+ citromos víz+víz jó sok víz:D

Le szeretnék adni úgy 8 kilót szeptemberig, menni fog?:| Igazából az az egy dolog aggaszt, hogy ugye nem lesz nagyon izmos a combom a sok ugrálástól?:| mert én ilyen szép vékony aranyos combokat szeretnék ne olyat amit ha megfog valaki akkor ne azt érezze, hogy duzzad az izmoktól:D


2013. júl. 10. 18:32
 1/4 A kérdező kommentje:
ugrálókötélnél a futás hatásosabb ugye?
2013. júl. 10. 18:33
 2/4 anonim ***** válasza:
nem lesz túl izmos. Nem fogsz leadni így 8 kilót, örülj ha leadsz 5-6-ot.
2013. júl. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amennyire tudom, a duzzadó izmokért elég sokat kell tenni, az ilyen kis tánc és torna nem elég, ne aggódj :D Főleg hogy fogyás mellett nem tud a tested tömegnövelni, nincs miből (ha egy kezdő elkezd edzeni, akkor lehet kivétel, de attól nem lesz hű de izmos). Tudod Te, mennyit tesznek a testépítők a nagy izmokért? :D Én se, de sejtek róla valamit.

8 kiló soknak tűnik a hátralevő időben, de mi van, ha később történik meg? Valamiért az emberek megszállottan fognak egy időpontot és arra akarnak jól kinézni. Mintha addig nem látta volna őket senki, akkor pedig nagyon... (Bocs, ez kikívánkozott belőlem, ez a kérdés csak előhozta, sok-sok ilyet láttam már, egészen vad eseteket is.)

2013. júl. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én 5 éve paleolit étkezem, abból 4.5éven átt 125kg voltam. attól, hogy paleolit étkezel, még lehetsz kalória pluszban... de ha jól átgondolt szálkásító diétád van, akkor fogyhatsz.
2013. júl. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!