Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől áll ki, dagad ki a hasam?

Mitől áll ki, dagad ki a hasam?

Figyelt kérdés

Nem is tudom,hogy magyarázzam el. Kicsit olyan, mint amikor az ember túleszi magát vagy a gázok felfújják.

Csak nekem reggel éh gyomorra is hasonló a hasam.

Pedig van ott izom. Halványan látni is lehet,ki lehet tapogatni a kockákat. Azt olvastam, hogy a hasizom egyik fontos szerepe, hogy a helyükön tartsa a belső szerveket.

Tartáshibától lehet?

A Pilatesről olvasva találkoztam olyannal, hogy az segít az ilyesmiben. Laposabb lesz tőle a has,visszahúzódik.

Mitől lehet és mit lehet csinálni ellene?

Vagy az ilyesmi alkati adottság?

Egyébként teljesen átlagos alkatom van.



2014. jún. 13. 14:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Tudom, sajnos pont a kenyér, krumpli, csoki a gyengém. Elhíva mondjuk nem vagyok, csak középtájon van kis felesleg.
2014. jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem is azt írtam, hogy el vagy hízva, de zsírtalanabb izmos hashoz sajnos kevés ch kell. Bár vannak szerencsés genetikájuk, akik peksutivel és pizzával is szálkás formát mutatnak, ismerek pár ilyen figurát.:-)
2014. jún. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Tudom, sajnos én, ha éhes vagyok, szénhidrátot kívánok. Egész pontosan vagy kenyeret, vagy krumplit (de pl tésztát, sütit nem). S szoktam menni egész napos bicajtúrákra, akkor pláne olyeneket kívánok:)
2014. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
De gondolom,nem nők azok, akik ilyen szerencsések. Bár mondjuk a barátnőm vékony, s csomót eszik..
2014. jún. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor mehet is kicsivel több ch. Mármint ha sokat bicajozol.
2014. jún. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hja, de én azon élek:)
2014. jún. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!