Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha picit többet eszek nagyon...

Ha picit többet eszek nagyon nagyra dagad a hasam, olyan mintha terhes lennék. Miért?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, nem vagyok kövér, 4-5 kg-t esetleg nem ártana fogynom. 177 cm és 59 kg vagyok.

ha eszek végülis nem sokat, de mondjuk egy normális ebédet, utána nagyon nagyra dagad a hasam, és ilyen keményre olyan mintha terhes lennék. máskor viszont teljesen lapos a hasam. miért van ez? és mit tudnék csinálni ellene?


2009. szept. 15. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
semmit ez természetes:D gonndolom később le is megy, mindenkivel igy van ez ha jol teli eszi magát:D ne egyél egyszerre nagyon sokat csak sokszor keveset ha annyira zavar:D de ne ijedj meg nekem is feldagad a hasam ha jol bezabálok XD meg mindenkinek, ez természetes:D:D
2009. szept. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ok köszi, de nekem akkor is ha nem zabálok olyan sokat..
2009. szept. 15. 18:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet h bizonyos ételektől van? Nálam is ez volt ha xy kaját ettem, azokat ki kellett vennem az étrendemből azóta nincs is vele gondom. Nézd meg h mindentől ez van-e, vagy csak néhány ételtől. Az ha önmagában nagyobb a hasad kaja után az nem baj, de ha rossz teltségérzeted is van, mintha úhh most nagyon tele vok, közbe nem is ettél sokat, akkor vmelyik kaját nem bírod sztem.
2009. szept. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!