Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen a testem?...

Szerintetek milyen a testem? Pár hónapja itthon edzek (fekvők, húzódzkodás, tolódzkodás, felülés) ha elkezdek kondiba járni kb mennyire lesz látható a változás olyan 2-3 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Ha valaki írna egy jó edzéstervet is az is jó lenne, olyan heti 3-4 edzésre gondoltam.



[link]


[link]


ja és ezt a kérdést már tegnap este feltettem csak akkor véletlenül letöröltem a képeket úgyhogy akár oda is válaszolhattok



2012. júl. 3. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

fegyencedzés, keress rá a neten

testedről: ez még édes kevés..

2012. júl. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a fegyencedzésbe már beleolvastam de abban saját testsúllyal végzett gyakorlatokról van szó én meg épp hogy kondiba akarok járni
2012. júl. 3. 15:06
 3/11 anonim ***** válasza:

akkor body.builder.hu

alapismeretek

2012. júl. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Èn meg elolvastam a Fegyenc edzést és nem èrtem,hogy hogyan kéne edzeni.. :/
2012. júl. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jó :) legyél egy kicsit még izmosabb és pont jó lesz:) de ne akarjál kigyúrt állat lenni:)) mert az nem szép..
2012. júl. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
öreg a hátadról is nyomhatnál egy képet
2012. júl. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz, csak nem nagyon látszik a korod... Én 16/f vagyok és talán egy nagyon kicsit izmosabb, de nekem a kockás hac a cél:D Am 2-3 hónap alatt nemsok változás lesz, az arra elég, h formába hozd magad, ami felesleg van az izmaidon, amelyikekre rá fogsz gyurni, az eltűnik, stb. Azután kezd majd látszani, h gyursz... Fél év alatt már szerintem szemmel látható lesz a változás... De ez sok mindentől függ. Sok szerencsét;)
2012. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
17/f vagyok
2012. júl. 4. 01:04
 9/11 Sznofru ***** válasza:
Arra azért figyeljél, hogy 17 évesen még ne csináld komolyan a súlyzós edzést. 1-2 év múlva már mehet komolyabban, addig vagy saját testsúllyal, vagy nagyon lazán súlyzós edzéssel. Persze, csak akkor, ha érdekel az izületeid védelme :)
2012. júl. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
38%
Eleve tökjól nézel ki, hova edzel? Valami félelmed van talán, hogy rágyúrnál? Keress más célt az életednek, mondjuk tégy boldoggá egy nőt, segíts embereken, alkoss valamit, tanulj, ilyesmi. ;)
2012. júl. 17. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!