Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon durva izomláz, mit...

Nagyon durva izomláz, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Van egy 3 honpos edzsestervem a profession for passion cegtol. Meg anno elkezdtem es az elso ket honapot meg is csinaltam, de utana sajnos annyira beutott a zh idoszak hogy semmi idom nem volt. Egy, illetve masfel honap kimaradt. Vizsgaidoszakomnak is vege lett es gondoltam a 2. Honap utolso hetet megismetlen es utana johet a 3-as. Hetfon megcsinlta,, a lab-fenek, illetve a hasra vonatkozo edzest. Mai napig menni nem tudok, leulni sehova, aludni nem tudok, ha oldalt fekszem nyomja a combomban levo izmot. Osszefoglalva kozlekedni nem tudok, iszonyatosan faj. Felek hogy tulsagosan megeroltettem, tudok most valamit ellene csinlni, mert matol mar mennem kell mindenhova. Es ha elmulik az izomlazam, mit ajanlotok, higy folytassam ezt akkor tovabb ha ennIre megviselt (marmint akkor annyira nem mert elveztem a faradast es hogy remeg mar a labam labemelesnel) ?

Koszonom elore is, es bocsi a sok helyesirasi hibaert meg ekezeteket, csak sietek.



2014. jún. 18. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Kend be lóbalzsammal az talán segít. [link]
2014. jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 *Glissade* ***** válasza:

Türj!

Máskor pedig ésszel edz!

2014. jún. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyél és pihenj, regenerálódnod kell, pihenés közben pedig olvasd el a sárga kapszulát, és az alapismereteket bpdy.builderen, ezekbõl megtudod, miért kell, teljes test átmozgató edzéssel és kis súllyal kezdeni, nem pedig egybõl beleugrani minden közepébe...
2014. jún. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én saját tapasztalataimból a melegvizes fürdőt ajánlom, ugyanis a tejsav így gyorsabban lebomlik és az izomrostok regenerációja is gyorsul :)
2014. jún. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyé magnéziumot
2014. jún. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!