Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit es hogyan sportoljak igy?...

Mit es hogyan sportoljak igy? (Fontos! ) 17/L

Figyelt kérdés
1 honapja volt egy hasi mütetem, ez alatt az idö allatt sajnos nagyon legyengültem. 170 cm es 48 kg vagyok, szoval nem szeretnek fogyni, csak izmosodni. Ugy gondoltam a reggeli futas (30 perc, elöször 2 perc seta 1 perc futas 10x, fokozatosan növelve a futast) segithet, de emellett meg mit tudnek? Egeszsegesen ethezem, azzal nincs gond. Köszönöm szepen a valaszokat! :)

2014. jún. 20. 10:10
 1/2 aikiboxer ***** válasza:
Hát nem tudom, hasi műtét után egy hónappal a futás jót tesz-e... Már nem emlékszem nekem milyen volt, de én nem nagyon tudtam ekkor még futni... A gyaloglás szerintem jobb, szerezz be két nordic walking botot és azokkal gyalogolj erőltetett menetben, vagy (szoba-)biciklizz.
2014. jún. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne-ne-ne! Egy hónap kevés idő. Inkább sétálj, fokozatosan emeld a tempót, aztán ha úgy érzed, mehet a futás is.


Még ne nagyon végezz olyan sportot, ami megterheli a hasad, vagy fokozott hasprés kell hozzá (pl. bringa is ilyen).

2014. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!