Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 10 kilométert huszonévesen...

10 kilométert huszonévesen mennyi idő alatt illik lefutni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 22. 14:52
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Levin még egy kérdésem lenne, havonta kb hányszor szoktál futni?
2014. jún. 28. 23:14
 32/37 anonim ***** válasza:
Hát amikor rám jön akkor nagyon sokat. Most 2 hete már mindennap futok :D Ma is toltam egy 18 kilcsis városkört, de ez a mai lazább volt (11.4km/h mért a telefon átlagba) mert mondom tegnap volt ez a terepfutás. De én nem biztos hogy jó példa vagyok mert azért szoktak javasolni 1-2 nap pihit. Na nekem ilyen már 2 hete nem volt. Most szünet van, bőven van időm ilyesmire, meg vizsgaidőszakban is volt, szal mondom az utóbbi 2 hetet megküldtem rendesen. De úgyis az lesz hogy megunom, aztán kicsit visszább veszek és keresek vmi mást. Úszni szoktam még meg bringázni. Meg ezek mellet szoktam kondiba is súlyzúzni, vagy ha nem azt akkor saját súlyos eddzések. Nem a kinézet miatt csinálom vagy ilyesmi, szeretek mozogni, meg mindig ha felfedezek vmiben vmi kihívást akkor azt csinálom, most a futás az. Ilyenkor a többit csak hébehóba csinálom, de mondom ez mindig más. Egy időbe a súlyzós cuccokra voltam ráállva. Szóval hogy válaszoljak is: Heti 100km átlagba. Szal havi 300-400 talán, de nem tuti. Ha ezt a hetet nézem akkor 200nál is járok. Lehet hogy ez durván hangzik, de mondom, nekem sokat futni nem okoz gondot, gyakorlatilag rajtam múlik hogy mikor állok meg, viszont nem futok olyan nagy sebességgel mint a profi futók. Ezeken a távokon (10-20km) 11.5-12Km/h sebességet tudok hozni. Na szal ennyi, bocs a sok rizsáért :D
2014. jún. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Levin, á, köszi h részletezted, elég hasonlók vagyunk :) nekem is állandóan kell a mozgás, ami futás, bicaj, úszás, saját súlyzós edzéseket jelent legtöbbször :) , de egyiket sem profi szinten, sokszor rákattanok vmelyikre, aztán alig tudok leállni róla, a héten pl minden nap futottam jó sokat, ma meg már tekertem délután 120 km-t a balatonnál :) csak sokszor már egyedül kell mennem, ma sem bírta a bicajt egyik haverom, meg mindig kérdezem mikor kinek van kedve, aztán állandóan van vmi kifogás... :)
2014. jún. 29. 00:36
 34/37 A kérdező kommentje:
Ilyen szarabb időben is mentek futni? :)
2014. jún. 30. 21:16
 35/37 anonim ***** válasza:
teganp nem mentem, mást csináltam, de ma fogok.
2014. júl. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
XD
2014. júl. 5. 22:08
 37/37 anonim válasza:
Bár még 19 vagyok , nekem 42 perc alatt sikerült.
2015. márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!