Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha otthon, sajat testsullyal...

Ha otthon, sajat testsullyal dolgozom kb hany perces a napi edzes? Fugg a megterhelestol, adott izomcsoporttol vagy magy mas befolyasolo tenyezok vannak?

Figyelt kérdés
izomcsoport alatt ertem: hat, lab mell, has es karok

2014. jún. 25. 16:32
 1/7 A kérdező kommentje:
*magy- na azt veletlenul elirtam ...elnezest
2014. jún. 25. 16:38
 2/7 anonim ***** válasza:
1-1,5 óránál nincs értelme hosszabb edzésnek. Ha nem pinalegyezést végzel, hanem kemény edzést, akkor ennyivel bőven szétedzed magad.
2014. jún. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

paros napokon fekvotamasz 5x30 szettett karral 4x15 tapsolva, es 2x8-10 fel kezzel, tolodzkodas 4x12

labemeles 4x15-20

paratlan napokon huzodzkodas 5x15-20 szet tart karokkal, 4x15 madar fogassal 4x10 nyak moge 3x15 szuk tartassal

kezenallas olyan 3x2perc, meg probalom kinyomni magam kozben olyan 8-10szer

ezt heti 6 napon, a hetedik nap az labnap

guggolas 4x50 teljes guggolas

guggolas kitoresekkel 5x35

vadli 4x20

azert tartok heti 1 lab napot, mert olyan izomlazam van tole hogy orulok, ha elmulik kovetkezo hetig

azert kerdeztem , mert kb 1 bo ora alatt vegzek ezekkel, de mintha nagyon faradnek tole, egesz nap olyan vagyok mint aki ejjel bulizott, viszont ha kevesebbet dolgozok nem erzem hogy az edzes vegen el lennek faradva ugy igazan. Alvassal nincs gondom, enni meg rendesen eszek

2014. jún. 25. 18:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Így jó, ha egy óra alatt megvagy egy kemény edzéssel. Heti egy lábazás is elég.

A kaja viszont nem tuti, az nem annyi, hogy rendesen eszel.

A 2 g x ttkg fehérje legyen meg és s szénhidrátból annyi, hogy kis kalória pluszban legyél. Így tudsz izmosodni.

2014. jún. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

modjuk ilyesmit meg sosem szamoltam, mindig annyit ettem amig jol laktam s probaltam megvalogatni, hogy mit eszek.

Igazabol, nem nagy izomtomeget szeretnek kialakitani, hanem erositeni...meg akarom tanulni az egy karos huzodzkodast es a fekvotamaszt kezenallasbol(minimum 10 ismetlessel), de az mar megsem tudom elkepzelni, hogy kihagyom a testem tobbi reszet es csak ezt muvelem...

2014. jún. 25. 19:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor sem árt legalább a fehérjére figyelni. Kevés tápanyaggal nem lesz izom.
2014. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!
2014. jún. 25. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!